Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Мареа седан 1.8 16V -3000 лв.

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Мареа седан 1.8 16V -3000 лв.

    Дата на производство - октомври 1997 г. Тип двигател - Бензинов,Мощност - 113 к.с., Пробег - 165 960 км.,Цвят - СивАлармаГазова уредбаЕл. ОгледалаЕл. СтъклаКлиматроникСерво управлениеХалогенни фаровеЦентр. заключванеНамира се в гр. КарловоЦена 3000 лв.Нови предни амортисьори и накладки/предни и задни/.Обслужен алтернатор.Климатроника работи перфектно.GSM 0894336534
    Прикачени файлове
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    #2
    Още снимки.
    Прикачени файлове
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Защо казанче то на антифриза е толкова рьждиво,,,май си имал проблем с радятора...теч или нещо подобно а......добавка за запушване на радятори ли си слагал????????питам защото ме интересува колата.Моля за коректен отговор,да не се разкарвам напразно от София.На место лелно ще разбера да ли има добавка за запушване,но по снимката само мога да предположа по цвета на антифриза.

      Коментар


        #4
        колега кажи защо наистина я продаваш след като е префектна и няма никаквиядове с нея

        Коментар


          #5
          Dimo_J написа:
          колега кажи защо наистина я продаваш след като е префектна и няма никаквиядове с нея
          Защото стои като паметник и е втора кола и не се използва.
          ivan anachkov написа:
          Защо казанче то на антифриза е толкова рьждиво,,,май си имал проблем с радятора...теч или нещо подобно а......добавка за запушване на радятори ли си слагал????????питам защото ме интересува колата.Моля за коректен отговор,да не се разкарвам напразно от София.На место лелно ще разбера да ли има добавка за запушване,но по снимката само мога да предположа по цвета на антифриза.
          Нали не намекваш ,че съм сипвал червен пипер в охладителната течност?Ръждиво е защото никой не се е досетил да го демонтира и да го измие от ръждилките.Това е номера на автоджамбазите вижте антифриза в разширителното казанче колко е бистър нов е.Нов дръжки само 200 грама са нови.
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            #6
            ivan anachkov написа:
            Защо казанче то на антифриза е толкова рьждиво,,,май си имал проблем с радятора...теч или нещо подобно а......добавка за запушване на радятори ли си слагал????????питам защото ме интересува колата.Моля за коректен отговор,да не се разкарвам напразно от София.На место лелно ще разбера да ли има добавка за запушване,но по снимката само мога да предположа по цвета на антифриза.
            на повечето фиат мареа са им така казанчетата,ако не си забелязал,поне аз не съм видял мареа с чисто казанче...и аз за това се хванах при покупката на моята,но не съм имал проблеми досега,повече от малко над половината в тия жеги не ми е вдигала температурата(да чукам на дърво) Колата е прекрасна,ей как нямам сумата инъче ще я взема за себе си,а ще дам моята на брат ми :D
            ex.Мареа ТД100

            Коментар


              #7
              а как върви разхода на гас.. по принцип имам известен интерес, понеже видях, че си писал нещо в моята тема, а аз по принцип съм се насочил към по- голяма кола и в момента ме чака една ланчия либра, та идеята ми е ако се провалят работите за либрата.. да си стиснем ръцете за твоята, но само ако някой се навие да купи моят фичко

              Коментар


                #8
                Dimo_J написа:
                а как върви разхода на гас.. по принцип имам известен интерес, понеже видях, че си писал нещо в моята тема, а аз по принцип съм се насочил към по- голяма кола и в момента ме чака една ланчия либра, та идеята ми е ако се провалят работите за либрата.. да си стиснем ръцете за твоята, но само ако някой се навие да купи моят фичко
                8,5-9 на извънградско пропан-бутан на 100 км.Всичко зависи от задкормилното устройство.Какво му е по-голямото на Мареа-седан с бутилка в багажника от Брава дизел?
                Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                Коментар


                  #9
                  Нова цена 3000 лв. поради това ,че няма нищо плащано за 2009 година.
                  Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                  Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                  Коментар


                    #10
                    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                    Коментар

                    Working...
                    X