Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

BMW 525d VS. Fiat Bravo

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    BMW 525d VS. Fiat Bravo

    Здравейте момчета.Значи от София съм аз тези които са столичани може да са ме виждали защото по София само моя фиат е жълт няма друг,ако сте ме засекли скъпи съграждани драснете по една дума.Та утре,другиден мисля да се пускам с едно БМВ 525Д смисъл новия мотор не ТДС а Д,2004-та година автоматиче,комби... на думи е 163 кончета,мисълта ми е дали ще мога да го пречукам некак си че от край време си имаме заигравка с него :D.Аз съм с Браво 1.9jtd :D конете са 140+,като цяло неговия въртаящ момент е чудовищен,но едва ли ще ми се опре как мислите
    leave something of the happiness you bring

    #2
    Re: BMW 525d VS. Fiat Bravo

    Bravo 1.9 JTD написа:
    Здравейте момчета.Значи от София съм аз тези които са столичани може да са ме виждали защото по София само моя фиат е жълт няма друг,ако сте ме засекли скъпи съграждани драснете по една дума.Та утре,другиден мисля да се пускам с едно БМВ 525Д смисъл новия мотор не ТДС а Д,2004-та година автоматиче,комби... на думи е 163 кончета,мисълта ми е дали ще мога да го пречукам некак си че от край време си имаме заигравка с него :D.Аз съм с Браво 1.9jtd :D конете са 140+,като цяло неговия въртаящ момент е чудовищен,но едва ли ще ми се опре как мислите
    Качвал ли си я на ДИНО , ако не си направи го мисля че в София беше 80-100лв. така поне ще знаеш с каква мощност разполагаш Ако наистина си извадил от мотора 140к.с. имаш шанс иначе "че те утепа"
    Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

    Коментар


      #3
      Динамото показва 148... при 6800rpm,стоково е 105 кончета имах дори и екстра за засичане на разход но я замених с чип-а и не само и други подобрения съм им правил,ако някои се интересува ще коментираме,двигател,ходова част т.н и т.н
      leave something of the happiness you bring

      Коментар


        #4
        Bravo 1.9 JTD написа:
        Динамото показва 148... при 6800rpm,стоково е 105 кончета имах дори и екстра за засичане на разход но я замених с чип-а и не само и други подобрения съм им правил,ако някои се интересува ще коментираме,двигател,ходова част т.н и т.н
        Имаш ли разпечатка на графиката , интерисуваме по-точно кривата на въртящия момент също модела турбокомпресор които използваш , инжекторите и софта каде го прави. Просто да направя сравнение
        Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

        Коментар


          #5
          дане си в люлин бл.132
          fiat bravo 1.6 16v gt
          fiat marea 1.9 8v jtd
          fiat punto 1.7 td
          fiat marea 1.6 16v

          Коментар


            #6
            По принцип нямам,но ще намерим междудругото и аз съм се замислял да и взема и ще го направя ще го сканирам и ще кача 133 блок съм :D
            leave something of the happiness you bring

            Коментар


              #7
              да де.между гаражите го паркираш.с една верига отпред
              fiat bravo 1.6 16v gt
              fiat marea 1.9 8v jtd
              fiat punto 1.7 td
              fiat marea 1.6 16v

              Коментар


                #8
                superfiata написа:
                да де.между гаражите го паркираш.с една верига отпред
                хахах да,познаваме ли се?P.S Фиата на снимката не е моя,но ми се иска да е и ще стане :D
                leave something of the happiness you bring

                Коментар


                  #9
                  Bravo 1.9 JTD написа:
                  superfiata написа:
                  да де.между гаражите го паркираш.с една верига отпред
                  хахах да,познаваме ли се?
                  не,но колко съм се въртел и оглеждал това браво.мноо е яко.бачкам в кабеларката и докато опъвахме кабелите пред блока ми направи впечатление.поне визия.
                  fiat bravo 1.6 16v gt
                  fiat marea 1.9 8v jtd
                  fiat punto 1.7 td
                  fiat marea 1.6 16v

                  Коментар


                    #10
                    superfiata написа:
                    Bravo 1.9 JTD написа:
                    superfiata написа:
                    да де.между гаражите го паркираш.с една верига отпред
                    хахах да,познаваме ли се?
                    не,но колко съм се въртел и оглеждал това браво.мноо е яко.бачкам в кабеларката и докато опъвахме кабелите пред блока ми направи впечатление.поне визия.
                    Сега ще претърпи коренна визия,цвета е същия насочвам се към джанти 17ки на 45мм гума,купил съм задни пружини Айбек Спрингс с 2 намотки са по ниски от тия,поне джантите ще испълнят големия калник ще стои добре... надявам се,предна риза,задна риза,прагове и евентуално фарове от Марева ще взема с ксенон.Айде па като го направя ще наминеш да го видиш За визията това е. Силов тунинг също няма да пипам 148 коня не са ми малко,не искам да избушвам двигателя,и така си върви добре...
                    leave something of the happiness you bring

                    Коментар


                      #11
                      Bravo 1.9 JTD написа:
                      superfiata написа:
                      Bravo 1.9 JTD написа:
                      superfiata написа:
                      да де.между гаражите го паркираш.с една верига отпред
                      хахах да,познаваме ли се?
                      не,но колко съм се въртел и оглеждал това браво.мноо е яко.бачкам в кабеларката и докато опъвахме кабелите пред блока ми направи впечатление.поне визия.
                      Сега ще претърпи коренна визия,цвета е същия насочвам се към джанти 17ки на 45мм гума,купил съм задни пружини Айбек Спрингс с 2 намотки са по ниски от тия,поне джантите ще испълнят големия калник ще стои добре... надявам се,предна риза,задна риза,прагове и евентуално фарове от Марева ще взема с ксенон.Айде па като го направя ще наминеш да го видиш За визията това е. Силов тунинг също няма да пипам 148 коня не са ми малко,не искам да избушвам двигателя,и така си върви добре...
                      ми то и така не ти пречи да го гръмнеш мотора.
                      fiat bravo 1.6 16v gt
                      fiat marea 1.9 8v jtd
                      fiat punto 1.7 td
                      fiat marea 1.6 16v

                      Коментар


                        #12
                        superfiata написа:
                        Bravo 1.9 JTD написа:
                        superfiata написа:
                        Bravo 1.9 JTD написа:
                        superfiata написа:
                        да де.между гаражите го паркираш.с една верига отпред
                        хахах да,познаваме ли се?
                        не,но колко съм се въртел и оглеждал това браво.мноо е яко.бачкам в кабеларката и докато опъвахме кабелите пред блока ми направи впечатление.поне визия.
                        Сега ще претърпи коренна визия,цвета е същия насочвам се към джанти 17ки на 45мм гума,купил съм задни пружини Айбек Спрингс с 2 намотки са по ниски от тия,поне джантите ще испълнят големия калник ще стои добре... надявам се,предна риза,задна риза,прагове и евентуално фарове от Марева ще взема с ксенон.Айде па като го направя ще наминеш да го видиш За визията това е. Силов тунинг също няма да пипам 148 коня не са ми малко,не искам да избушвам двигателя,и така си върви добре...
                        ми то и така не ти пречи да го гръмнеш мотора.
                        Съгласен съм,щом вече е пипан знам че се дига процента на опасност,но не е значително все пак е само чип бъркаш му в мозъка, и серпентини на турбото са развинтени,проблема ако гърми ще гърми от надупено турбо едва ли ще е от компютъра
                        leave something of the happiness you bring

                        Коментар


                          #13
                          това е мойта.
                          Прикачени файлове
                          fiat bravo 1.6 16v gt
                          fiat marea 1.9 8v jtd
                          fiat punto 1.7 td
                          fiat marea 1.6 16v

                          Коментар


                            #14
                            superfiata написа:
                            това е мойта.
                            ХАХАХ знам те живееш в 8ми и сигорно бачкаш в СКК.... Имаш една думкаща музика която ме изнервя всеки път като минавам покрай тебе.Уча в 56то виждал съм те
                            leave something of the happiness you bring

                            Коментар


                              #15
                              а,те за тва говориме,аз съм.работя в скк ама живея в модерното.а музиката мисля утре да я направя още по думкаща
                              fiat bravo 1.6 16v gt
                              fiat marea 1.9 8v jtd
                              fiat punto 1.7 td
                              fiat marea 1.6 16v

                              Коментар

                              Working...
                              X