Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Агренажен комплект цена?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Агренажен комплект цена?

    Някой има ли представа колко струва агренажния комплект за Мареа 1.8 16в weekend 97 година

    #2
    Re: Агренажен комплект цена?

    Glezyran написа:
    Някой има ли представа колко струва агренажния комплект за Мареа 1.8 16в weekend 97 година
    http://axm-auto.com/index2.php?brand=5&model=30&modif=243&cat=14&subca t=152&prod=5852&numenkl=1&show=1http://axm-auto.com/index2.php?brand=5&model=30&modif=243&cat=14&subca t=152&prod=5852&numenkl=2&show=1
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Колега на мен обслужването ми излезна 270 лв с работата. Смениха ми двата ремъка и всички ролки без 1 на пистовия. Обслужването го направи Киро Алфата от Княжево.
      Fiat Bravo - НАЙ-БЪРЗИЯ с вариатор Powered By . . .
      Fiat Marea 1.6 16V - Not Powered By ... YET !
      Alfa Romeo 155 2.0 8v Twin Spark - в гаража ...
      Lancia Delta 1 HF 2.0 8v TURBO

      Коментар


        #4
        Re: Агренажен комплект цена?

        Tornado написа:
        Glezyran написа:
        Някой има ли представа колко струва агренажния комплект за Мареа 1.8 16в weekend 97 година
        http://axm-auto.com/index2.php?brand=5&model=30&modif=243&cat=14&subca t=152&prod=5852&numenkl=1&show=1http://axm-auto.com/index2.php?brand=5&model=30&modif=243&cat=14&subca t=152&prod=5852&numenkl=2&show=1
        Здравейте,Видях темата,мога и сам да си избера ремъци и ролки,но имам марея уикенд 1.9ТД-100к.с-1999 година от 15 дена и още не съм в час с тези неща.Затова пиша тука и искам съвет какви да взема за този модел.С уважение,И.Иванов.
        Фиат марея уикенд 1.9ТД100

        "Доброто винаги побеждава злото.Така че, който победи,той е добрият!"

        Бат Бойко победи...но се оказа,че не е добрият!!

        Коментар


          #5
          За ангренажа.http://axm-auto.com/index2.php?brand...nkl=2&show=1и водна помпа ако имаш желание защото и тя се явява неподвижна ролка.http://axm-auto.com/index2.php?brand...menkl=1&show=1
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            #6
            Мисля, че тук мога да попитам...при смяна на ангренажа колко от вас сменят водна помпа и семерингите на валовете....понеже уважаван от мен колега, на който мисля да си доверя колата в най-скоро време за тая манипулация ми каза, че е задължително да се сменят?
            Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

            Коментар


              #7
              Geraka написа:
              Мисля, че тук мога да попитам...при смяна на ангренажа колко от вас сменят водна помпа и семерингите на валовете....понеже уважаван от мен колега, на който мисля да си доверя колата в най-скоро време за тая манипулация ми каза, че е задължително да се сменят?
              Чак задължително не знам ама я си представи ,че след като смениш ремък и ролки ти протече водната помпа тогава ремъка който сваляш би трябвало да се смени и ако след водна помпа пък избия семеринга какво става? Затова е по-добре да се сменя всичко около този ремък ,но поради финансови причини почти никой не го прави.
              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

              Коментар


                #8
                Tornado написа:
                Geraka написа:
                Мисля, че тук мога да попитам...при смяна на ангренажа колко от вас сменят водна помпа и семерингите на валовете....понеже уважаван от мен колега, на който мисля да си доверя колата в най-скоро време за тая манипулация ми каза, че е задължително да се сменят?
                Чак задължително не знам ама я си представи ,че след като смениш ремък и ролки ти протече водната помпа тогава ремъка който сваляш би трябвало да се смени и ако след водна помпа пък избия семеринга какво става? Затова е по-добре да се сменя всичко около този ремък ,но поради финансови причини почти никой не го прави.
                В този случай може да се преглътне един ремък за 30-40 лева,дано само не трябва да се сменят и ролките,че тогава става по-дебело.
                Фиат марея уикенд 1.9ТД100

                "Доброто винаги побеждава злото.Така че, който победи,той е добрият!"

                Бат Бойко победи...но се оказа,че не е добрият!!

                Коментар


                  #9
                  ivannik написа:
                  В този случай може да се преглътне един ремък за 30-40 лева,дано само не трябва да се сменят и ролките,че тогава става по-дебело.
                  Ами не е точно така защото ще платиш и работата и ако се наложи още веднъж какво става същата работа ,но да ги смениш всичките наведнъж.
                  Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                  Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                  Коментар


                    #10
                    Не се сменя водна помпа на 100 %.

                    Коментар


                      #11
                      Geraka написа:
                      Мисля, че тук мога да попитам...при смяна на ангренажа колко от вас сменят водна помпа и семерингите на валовете....понеже уважаван от мен колега, на който мисля да си доверя колата в най-скоро време за тая манипулация ми каза, че е задължително да се сменят?
                      Да запитам и аз -при фиат марея уикенд 1.9ТД пистовият ремък с автоматично натягане ли е или не,защото чувам някакво леко просвирване при студен двигател откъм страната на пистовия ремък.Може ли чрез натискане с пръст ориентировъчно да се определи хлабавината му?С уважение.
                      Фиат марея уикенд 1.9ТД100

                      "Доброто винаги побеждава злото.Така че, който победи,той е добрият!"

                      Бат Бойко победи...но се оказа,че не е добрият!!

                      Коментар

                      Working...
                      X