Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

FIAT PUNTO cabrio 1.6

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    FIAT PUNTO cabrio 1.6

    ПРОДАВА СЕ Фиат Пунто 1.6 кабриолетколата е на един приятелгр.Стара Загораколата е на околко 100000кмлети джанти97 годинаколата е купена в този вид не е добавяно или махано нищоцена .4000лвтел.0898790765 Пешо

    #2
    манов

    снимки колега снимки са нужни.
    http://s5.bg.bitefight.org/c.php?uid=108022

    Коментар


      #3
      ето
      Прикачени файлове

      Коментар


        #4
        up

        Коментар


          #5
          Не

          колега хубаво продаваш колата за 4 бимбелици ама уточни се по точно какво има в тази кола за 4000 аз до колкото видях 10000км невъзможно,другото което ми направи впечатление колата била купена и нищо не е било сменяно,кола като се купува задалжително(масла,филтри,ремъци,свещи,кабели,накл адки)се сменят аз така процедирам с мойте както и много други от форума другото което е тази цена ми се вижда 4000лв много за пунто аз продавам или бартеросвам браво за 3800 и газова бутилка с музика и какви ле не екстри а по колата няма какво да се прави не съм видял купувач а ти за 4000 оптимист извинявай за спама!!!!!!!!!

          Коментар


            #6
            Re: Не

            lochesco написа:
            колега хубаво продаваш колата за 4 бимбелици ама уточни се по точно какво има в тази кола за 4000 аз до колкото видях 10000км невъзможно,другото което ми направи впечатление колата била купена и нищо не е било сменяно,кола като се купува задалжително(масла,филтри,ремъци,свещи,кабели,накл адки)се сменят аз така процедирам с мойте както и много други от форума другото което е тази цена ми се вижда 4000лв много за пунто аз продавам или бартеросвам браво за 3800 и газова бутилка с музика и какви ле не екстри а по колата няма какво да се прави не съм видял купувач а ти за 4000 оптимист извинявай за спама!!!!!!!!!
            1 во не си видял 1та нула2ро колата не е моя 3то колата е със смененикунсумативи карана е от жена има документи за закупуванрто на последното гърне че е от германия т.е. не е слагано в бг ако това има значени.цената не я определям аз а човека на който е колатааз само я пуснах

            Коментар


              #7
              колега вместо да ти дърпаме думите с ченгел от устата дооправи си темата!!!!!!!!!

              Коментар

              Working...
              X