Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Каде в Бургас

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Каде в Бургас

    Колеги каде в Бургас да си сложа АГУ при добри майстори?Ако някой си е слагал каква марка е избрал и колко му е излязло?Колата ме е Brava 1.4 моно

    #2
    Re: Каде в Бургас

    delyan_delev написа:
    Колеги каде в Бургас да си сложа АГУ при добри майстори?Ако някой си е слагал каква марка е избрал и колко му е излязло?Колата ме е Brava 1.4 моно
    Баща ми си сложи на Астрата при един негов познатВече 10 000 км и е много доволенИзлезе му към 400 лева май, но я взе с отстъпка - Lovato е маркатаНамира се точно до магазина на Опел мисля че бешеКато тръгнеш от кръговото на входа на Бургас посока КАТОтдясно се падаВхода беше точно преди Опел или след нагоИма една бариера и е в нещо като паркинг
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      Колега майстор не мога да ти препоръчам, но истинската марка е BRC. По скъпичко е, но си струва парите.
      Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
      Fiat Linea 1.3 Multijet'08
      Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
      http://forum.fiat-bg.org

      Коментар


        #4
        Re: Каде в Бургас

        delyan_delev написа:
        Колеги каде в Бургас да си сложа АГУ при добри майстори?Ако някой си е слагал каква марка е избрал и колко му е излязло?Колата ме е Brava 1.4 моно
        За 550 лв. зад стадион нафтекс0899 834447 - Станимир
        www.avi7.hit.bg
        Видеонаблюдение и системи за сигурност

        Коментар


          #5
          Re: Каде в Бургас

          Ricardo написа:
          delyan_delev написа:
          Колеги каде в Бургас да си сложа АГУ при добри майстори?Ако някой си е слагал каква марка е избрал и колко му е излязло?Колата ме е Brava 1.4 моно
          За 550 лв. зад стадион нафтекс0899 834447 - Станимир
          Тоя Станимир е един от най-големите газаджии в България от всякаде идват при него.Много е голям и не взима скъпо.Ама доста се набалбуках докато стигна до него

          Коментар


            #6
            И аз съм чувал за него,но някой ми беше препоръчал газаджия в Сарафово....Мога да се поровя за контакти при необходимост или май варианта беше монтаж при Станимир,а центровка в сарафово..
            Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
            Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

            Коментар


              #7
              Мерси за отговорите. И ас сам чувал хубави работи за този Станемир. А какво ще кажете за изпарител Tartarini.

              Коментар


                #8
                Не съм го чужал тоя ама както са ти писали зимай лувато или BRC и двата са страшни аз имам предпочитания кам BRC,не че луватото е лош ама баща ми смени луватото на неговата кола с BRC и колата е със същия разход ама направо полудява риташ и гаста и варти гуми в движение,а преди го правеше само на бензин

                Коментар

                Working...
                X