Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ръчна спирачка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ръчна спирачка

    как да си натегна ръчната спирачка някои знае ли ??колата е фиат пунто....мерсиОбединявам двете мнения в едно-vesko.t

    #2
    Мда и мен ме интересува това, че сигурно до ълъл 60 градуса стига като я изпъна... или просто са си такива спирачките на Брава?
    Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

    Коментар


      #3
      ми да и моята там някаде до към 60 градуса но и не хвашта много много там е проблема

      Коментар


        #4
        дам мерси ще пробвам,дано да сварши работа! ако все пак някои го е пробвал да каже

        Коментар


          #5
          Re: ръчна спирачка

          mirkooo написа:
          как да си натегна ръчната спирачка някои знае ли ??колата е фиат пунто....мерси
          дам мерси ще пробвам,дано да сварши работа! ако все пак някои го е пробвал да каже
          Споко,изпробвано е !!Виж тук...мисля ,че всичко е ясно...ръчката се изтегля до третия зъб,след това се натяга...При правилна регулировка мах.ход е 5-6 зъба...
          Прикачени файлове
          Ex. Grande Punto Driver

          Коментар


            #6
            един въпрос към бравопритежателите... ръчните ви спирачки "спортни" ли са? т.е. имат ли голям празен ход /без зъби/? моята хваща чак на последните 2-3 зъба, което е плюс като въртиш колата, но идеята ми е.. дали бравото е фабрично така, или не?
            "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

            Коментар


              #7
              ще използвам темата за да си задам въпроса...Та днеска колеги бях спрял малко по наклон като колата беше оставена на ръчна.Днес при потегляне усещам,че задно дясно колело не се движи ..След малки опити напред-назад се освободи Дали ще се задръстило жилото с някакви боклуци и заради това да има шанс да е клеасало..И да отбележа,че същия ден колата мина автомивка
              Bravo 1.9 JTD със 105 магаренца!
              Пътят не е мястото,където можеш да покажеш агресивността си...

              Коментар

              Working...
              X