Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

София - Петрохан - Белоградчик

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    София - Петрохан - Белоградчик

    Мисля да си направя една екскурзия до белоградчишките скали тези дни. Някой ходил ли е в тази посока скоро? Интересува ме основно състоянието на прохода Петрохан.
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105 HP
    -------------------------------------
    1f Y0u C4N rE4D Th1S, i7 1s t1Me T0 7uRn 0FF Y0Ur PC 4Nd Ge7 Life!

    #2
    Аз :D Супер разходка си направих за 4 дни. Само че не минах през Петрохан, а през Хемус, Ботевград, Мездра, Враца, Монтана, Белоградчик.Пътя се супер с изключение на Враца там е зле, целият е в кръпки, минава се по нещо като околовръстно на града.
    Fiat Punto ELX 1.9 JTD 80 к.с.
    Fiat Brava SX 1.4 12V - много хубава кола беше

    Коментар


      #3
      Мерси колега аз ще си направя разходка за един ден на връщане най-вероятно ще мина през Враца но на отиване Петрохан е по живописния маршрут!
      Fiat Bravo 1.9 JTD 105 HP
      -------------------------------------
      1f Y0u C4N rE4D Th1S, i7 1s t1Me T0 7uRn 0FF Y0Ur PC 4Nd Ge7 Life!

      Коментар


        #4
        Аз ходих до там във вторник, но през магистралата.Пътят е добре, само след едно село Извос(з) до Белоградчик е стар и на дупки, иначе третокласният до там през Ружинци е много добре като настилка, но много крив, а и много състезатели се намират там. Място за паркиране в града се намира, не се лъжете по платените паркинги

        Коментар


          #5
          infirm написа:
          през Враца
          Във Враца вярно са малко зле пътищата, но има много интересна и остра планина западно от града, трябва да се види.

          Коментар


            #6
            На отиване заради Петрохан ми опада косата... имаше доста дупки който освен че се сливаха с пътя бяха и доста големи. Няколко пъти ударих на джанта.... . От Берковица нагоре към Монтана пътя беше приличен с 90-100 се кара спокойно. От Монтана до Белоградчик през Ружинци останах доволен. Пътя беше перфектен 90-100 спокойно се караше но пътя позволява ако сте по състезателен тип и много по-високи скорости. Скалата при Враца ми останаха очите на нея а докато минавах през Враца се сетих за София кръпки по улиците. Иначе си прекарах супер, който не е бил на скалите трябва да отиде. ПП: И една хитрина от мен. Няма нужда да си плащате билети на касата.... вътре в крепоста никой не ви и проверява а самия билет е картичка :D . Влизайте спокойно гратис. Аз лично си платих. А ако искате да снимате никога не казвайте че имате камера. Плаща се повече. Казвате че сте без камера а вътре си снимайте колкото искате.
            Fiat Bravo 1.9 JTD 105 HP
            -------------------------------------
            1f Y0u C4N rE4D Th1S, i7 1s t1Me T0 7uRn 0FF Y0Ur PC 4Nd Ge7 Life!

            Коментар


              #7
              За снимането с камера номера съм го проверил на крепостта в Ловеч - работи иначе на входа на белоградчишките скали имаше някакъв тип, който ми искаше касовата бележка да я гледа. Явно, като се съберат повече хора, не успяват да погледнат всички, но мен ме провериха. Само не разбрах защо картичката беше на сръбски, а не на български???!!!

              Коментар


                #8
                Ам, колега ти си си свършил работа, но аз да кажа при евентуална прищявка на някой друг ... Доста често пътувам прохода Петрохан, налагало ми се е и да бързам и да влизам със вратите във завоите ... В момента има 2 места, на които има по сериозни дупки ... едното е малко след костинброд на правата, където се кара бързичко и ако я нацелиш дупката, не ти блазя, а другото е при качването един ТРАП, който няма начин да се избяга ... посока Берковица се взима в насрещното и пак трябва да се намали доста
                Fiat Forum Bulgaria

                Прекаленият светец и богу не е драг !

                Коментар

                Working...
                X