Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предупреждение за МНОГО лош път!!!!!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Предупреждение за МНОГО лош път!!!!!!!

    Колеги, никой да не минава по "пътя" Видин-Лом!!!! Едва ли може да се нарече път. Днес около 50 километра ги минахме за 2 часа. Напсувах се за месеци напред и съжалих колата доста пъти. Шосето е осеяно с огромни дупки, кара се с не повече от 30-40 километра, някъде.... май вече в Лом(просто няма табела и не разбрах къде сме) се кара няколко километра по най-лошия черен път, който съм виждал......Явно с пълно право се казва северозападнала България!!!!!!!! Все още съм бесен. След няколко километра по тоя път, жена ми спря да ми говори)) Явно сметна, че е по-добре да не ме закача Моля ви се не минавайте от там!!!!Ще кача и няколко снимки за да направя впечатлението по-силно.П.П. Пускам темата тук за да я видят повече потребители, че няокй може сериозно да си потроши колата там, да не говорим за изразходваните нерви....Вярно е че тук ще я видят повече хора, но съвсем скоро ще "потъне", заради многото нови теми в този раздел.Заради това я местя в "Пътна обстановка", където по-дълго време ще е на първата страница и където е по-логично да се потърси информация за състоянието на някой път.Модераторски екип на fiat-bg.org
    Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
    Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
    Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
    BMW X3 3.0D Aut

    #2
    Жалко за пътя. Като гледам това на снимките е временна организация на движението, може би правят основния път.На два пъти съм обикалял по обходни маршрути из страната, един път през Клисура и втори път от Априлци до Севлиево, даже и през кален път трябваше да минавам, но подбалканския, примерно, са го оправили и не се обикаля вече отдолу.Иначе днес пътувах с влака по искърското дефиле. Покрай жп линията върви и пътят от София през Своге до Мездра, но е целият с дупки също (северно от Своге най-много).

    Коментар


      #3
      Много силно казано е, че пътя се ремонтира. През цялото време не видях нито една машина, според мен тоя път трябва да се зачеркне за 10 години поне. Едва ли ще се оправи преди това.........
      Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
      Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
      Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
      Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
      BMW X3 3.0D Aut

      Коментар


        #4
        Ремонта на пътя вече са го взели на сериозно Вчера бях в командировка на 10км. от Лом посока Видин. Две гаранциони машини бяха разбрали че ги управлява не добре квалифициран персонал и взели да надават сигнали за помощ Едната я "оправих" но другата беше викала помощ от много време и се беше тотално предала По повод на това че в близките 10дена няма да могат да ползват услугите и веднага поръчаха друга от друг обект която престигна много бързо. Това ме кара да мисля че хората бързат . На 12 места се работи едновремено , поне толкова преброих и смея да твърдя че с този темп до есента ще приключат ремонта :D Дай Боже , защото е ад пътуването което правят редовно много хора по този път.
        Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

        Коментар


          #5
          Доста , но от последното мнение се сетих за мой приятел в казармата която беше навремето към БТК. Подарък чисто нов багер някъв японски. 2 седмици поред не могат да го запалят. Накрая викат техник, който казва "Тук някой трезвен има ли?" Yellow_Flash_Colorz_PDT_38

          Коментар

          Working...
          X