Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам джанти 14" оригинални от 155

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам джанти 14" оригинални от 155

    Джантите става за всички италианки 4х98" обаче явно без Фиат Браво 1.6 Виждал съм същите на браво 1.8 явно има промени по ходавата част Перфектни са за зимни гуми или ако не сте фенове на 15ките и твърдата возия за летна експлоатация, както беше в случая с Бравото на което са в момента Оригинални от Алфа Ромео 155..Цена: 220лв.Взети са от една 155ца карана в Италия..Исках ги за моята алфа 155 обаче в крайна сметка се отказах, защото трябваше да сменя всички гуми и щеше да ми излезе многоо солено...За това останах и на 15"....а и в този момент ми изпаднаха хубави гуми 15"Дадох ги на един приятел с ФИат браво 1.6 98г. обачее при пълен ляв и десен леко му опират в носачите...За това и той сега ще ги сваля и ще ми ги връща, тааа за това ги продавам..Като дойдоха 2те бяха прави на конец, а 2 имаха нужда от малко изправяне... Занесох ги на гумаджия, който между другото ми изправи и моите 15" които пакк бях изкривил...Както и да е...Дал съм 40лв. за изправяне и проверка Тааа в момента са идеално прави...на Фиата не са карани, за това няма как да са изкривени...(Фиата стоя 2 седмици в гараж)...Тааа това е... Джантите НЯМАТ КАПАЧКИ и се продават САМО те без гумите (че те не са мои)!Имат леки забележки и ужулвания, но нищо фрапантно...Естествено всеки има различни изисквания, но за това може да ги огледате другата седмица Ето снимки на КОНКРЕТНИТЕ джанти върху ФИАТА За контакти:ЛС0 888 578 021 Венци..Ще ми ги донесат от Севлиево Сряда четвъртък другата седмица Цена: 220лв.Снимки:Тема в алфа форума http://clubalfaromeo.com/forum/showt...113#post472113

    Alfa Romeo 155 1.8 8v MY Sport 95'
    Alfa Romeo 155 T.SPARK 2.0 8V 92' & Браво 1.6 98'
    Добло 02' 1.9 D- ех
    Добло 06' 1.3 Mjet -ех

    #2
    Колега опитвах се една камара пъти да се регистрирам във форума ти, за да видя джантите и да ти кажа едвам се въздържам да не му тегля една. Буквите, които трябва да се въведат в началото като код за достъп са невероятно нечетливи, а пък когато са четливи пак нищо не се получава. Ако имаш друг начин да качиш снимки ще бъде страхотно, ако не здраве
    Fiat Bravo 1,6 16V 103 hp

    Коментар


      #3
      мен ме изгуби като купувач,нямаш кадърно качени снимки,толкова ли е трудно?
      ex.Мареа ТД100

      Коментар


        #4
        Пфууу извинявам се...Знам колко е гадно някой да пусне тема и да няма снимки...а и още повече когато някой има интерес... Все забравям че не разрешено на нерегистрирани потребители да разглеждат алфа форума...от там и снимките не се визуализират Ама 1000 пъти обсъждахме че трябва да може да се вижда алфа форума дори да не си регистриран все тая никой не слуша... Ето снимки в голям формат

        Alfa Romeo 155 1.8 8v MY Sport 95'
        Alfa Romeo 155 T.SPARK 2.0 8V 92' & Браво 1.6 98'
        Добло 02' 1.9 D- ех
        Добло 06' 1.3 Mjet -ех

        Коментар


          #5
          Опират гумите или джантите в носача О.оАз това неможах да разбера и трябва да се сложат по-тесни гуми или да се ползват с дистанционни фланци?!
          НЕ КЛИКВАЙ ТУК!
          И ЗА НИЩО НА СВЕТА НЕ КЛИКВАЙ ТУК!!!

          Codename: ФИЧО

          Коментар


            #6
            Опират джантите! Гумите са 185/60 Да с едни фланци ще се оправят нещата.. Моя човек обаче реши да си спести малко пари от джантите фланците и да може да си плати газовата уредба(тя му е приоритет за момента), която ще монтира съвсем скоро

            Alfa Romeo 155 1.8 8v MY Sport 95'
            Alfa Romeo 155 T.SPARK 2.0 8V 92' & Браво 1.6 98'
            Добло 02' 1.9 D- ех
            Добло 06' 1.3 Mjet -ех

            Коментар


              #7
              Най-здравите джантета!! Утре ще ми ги докарат до София и могат да се видят

              Alfa Romeo 155 1.8 8v MY Sport 95'
              Alfa Romeo 155 T.SPARK 2.0 8V 92' & Браво 1.6 98'
              Добло 02' 1.9 D- ех
              Добло 06' 1.3 Mjet -ех

              Коментар


                #8
                Ето още снимки 3mpx :D :D :D

                Alfa Romeo 155 1.8 8v MY Sport 95'
                Alfa Romeo 155 T.SPARK 2.0 8V 92' & Браво 1.6 98'
                Добло 02' 1.9 D- ех
                Добло 06' 1.3 Mjet -ех

                Коментар


                  #9
                  колега, можеш ли да кажеш колко са широки (5J, 5.5J, 6J) и колко им е offset-а (ЕТ30, ЕТ38 ...)?и евентуално, може ли да се намерят някакви болтове за тях?
                  2.4 JTD

                  Коментар


                    #10
                    Ами 6J са като размер... Ет незнам колко е, но не са изнесени...Тоест болтовете и ръба на джантата са в една линия...Имат чисто нови болтове купувани за тях 30лв.. като може да се договорим за джантите+ болтовете

                    Alfa Romeo 155 1.8 8v MY Sport 95'
                    Alfa Romeo 155 T.SPARK 2.0 8V 92' & Браво 1.6 98'
                    Добло 02' 1.9 D- ех
                    Добло 06' 1.3 Mjet -ех

                    Коментар


                      #11
                      210лв. Има и едни болтове за 30лв. които също можем да договорим Интерес да има :P Джантите са идеално прави с много леки забележки

                      Alfa Romeo 155 1.8 8v MY Sport 95'
                      Alfa Romeo 155 T.SPARK 2.0 8V 92' & Браво 1.6 98'
                      Добло 02' 1.9 D- ех
                      Добло 06' 1.3 Mjet -ех

                      Коментар


                        #12
                        200лв. Момчета не чакайте да слизам с цената до безкрай....На мен джантетата са ми излезнали едни пари- тяхната стойност, изправяне и т.н... И под тези пари няма да ги дам, а ще си ги ползвам за зимните гумета... Търся им себестойноста на джантетата....Никъде няма да намерите толкова ЗДРАВИ и перфектно прави джанти за тези пари КОйто има интерес нека пише и ще измислим нещо

                        Alfa Romeo 155 1.8 8v MY Sport 95'
                        Alfa Romeo 155 T.SPARK 2.0 8V 92' & Браво 1.6 98'
                        Добло 02' 1.9 D- ех
                        Добло 06' 1.3 Mjet -ех

                        Коментар


                          #13
                          Промо

                          Alfa Romeo 155 1.8 8v MY Sport 95'
                          Alfa Romeo 155 T.SPARK 2.0 8V 92' & Браво 1.6 98'
                          Добло 02' 1.9 D- ех
                          Добло 06' 1.3 Mjet -ех

                          Коментар


                            #14
                            ПРОДАДЕНИ!Продадени за 190лв. на колега от алфа форума!Благодаря на всички

                            Alfa Romeo 155 1.8 8v MY Sport 95'
                            Alfa Romeo 155 T.SPARK 2.0 8V 92' & Браво 1.6 98'
                            Добло 02' 1.9 D- ех
                            Добло 06' 1.3 Mjet -ех

                            Коментар

                            Working...
                            X