Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat-bg Изоставаме, момчета!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat-bg Изоставаме, момчета!

    Онзи ден на срещата в Пловдив момчетата от Ланча си залепиха стикерчета ние с Фиатите - нъцки. Давайте да направим нещо по въпроса за магданоса. По принцип смаятам, че е тъпо да се делим по марки, ама вече е факт, така че останахме ние и фераритата. Помислета и предложете!!!
    Почиствам пътни знаци.

    #2
    Re: Fiat-bg ИЗОСТАВАМЕ МОМЧЕТА!!!

    icko PB7932XB написа:
    Онзи ден на срещата в Пловдив момчетата от Ланча си залепиха стикерчета ние с Фиатите - нъцки. Давайте да направим нещо по въпроса за магданоса. По принцип смаятам, че е тъпо да се делим по марки, ама вече е факт, така че останахме ние и фераритата. Помислета и предложете!!!
    Аз на ферарито си сложих стикер вече, сега остава и за Фиатката - спокойно, мисли се по въпроса и скоро ще има развитие :D предлагам да пуснем една тема с анкета кой какви иска да бъдат стикерите....

    Коментар


      #3
      Идеята е много добра! Особено като гледам, че от Русе сме само аз и ivo ... а в града има мнооого Фиати. Не мога да повярвам, че ниой от собствениците им не е запален фен на марката... просто най-вероятно не са попаднали на форума.Наскоро даже симислех да си разпечатам нещо като брошурки и да ги слагам под чистачките като видя някъде паркиран Фиат... но със стикери май ще стане по-лесно
      TEMPRA 1.6 i.e. S

      Коментар


        #4
        z написа:
        Идеята е много добра! Особено като гледам, че от Русе сме само аз и ivo ... а в града има мнооого Фиати. Не мога да повярвам, че ниой от собствениците им не е запален фен на марката... просто най-вероятно не са попаднали на форума.Наскоро даже симислех да си разпечатам нещо като брошурки и да ги слагам под чистачките като видя някъде паркиран Фиат... но със стикери май ще стане по-лесно
        Стикери, и визитки! В клуба на Пежо например раздават визитки на форума и сайта си. Но предлагам първо да се постегне сайта, и тогава да извадим картички

        Коментар


          #5
          Време е и ние да кичнеме нещо по колите.

          Коментар


            #6
            Аз съм много за лепенки по колата ми,но за клуба с кеф ще се прежаля! Мисля,че не голям като транспарант надпис е добра идея! Дори ако е ок може да се направи анкетка с предложения и идеи.Дори сега като гледам логото в горния ляв ъгъл ’’Фен клуб Фиат България’’ би залепнало доста добре на страничния ми джам!

            Коментар


              #7

              Коментар


                #8
                mariobg написа:
                me_to_u написа:
                ...Дори сега като гледам логото в горния ляв ъгъл ’’Фен клуб Фиат България’’ би залепнало доста добре на страничния ми джам!
                Логото в горният ляв ъгъл всъщност е разработено точно за стикер, такава ми беше идеята, правих го заедно със предложениата ми за нашите стикери, но тогава всичко се разискваше в нашия форум и после никой не се нае да го печата... Както и да е де, имам го проекта направен на Илюстратор, които иска ще му го предоставя за по нататъшни действия по него и печат.
                Щом има проект давайте да видим какво ще струва и да го правим НЯМА ВРЕМЕ ЗА ГУБЕНЕ!!! Фиатите в България са най-много от Италянските коли, така че имаме реален шанс да разширим много клуба. А относно логото това в сайта е супер. Тук в Неделя един приятел предложи на задното стъкло да пише с големи печатни букви - ГАЗ - ГАЗ - ГАЗ - МАЙКА ИТАЛИЯ!!! :D :D :D :D :D :D
                Почиствам пътни знаци.

                Коментар


                  #9
                  Ще дойдете на мойта най-накрая... (виж аватара).Надписа не е правен с фотошоп (за разлика от номера ). Някои колеги са го виждали на срещата в Карнобат.http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=128В интерес на истината този надпис вече го няма, защото сложих под номера www.tuning.bg/forum оригинален, та ми се стори много грозно с два надписа, при това фиатския беше с много големи букви. Ще направя нещо по-фино, като ми остане време и пак ще го снимам.

                  Коментар


                    #10
                    Трябва да видя, как стои новия стикер. На 26/27 февруари, на срещата в Сливен, който дойде и на него ще дам такъв стикер: www.tuning.bg/forum :D Immortal , видя ли , как стикера свети нощно време?
                    Продавам на части :
                    Mercedes 190 E, 1991
                    Mercedes 190 D, 1988
                    BMW 520i , 1994
                    Renault 19 , 1.7i, 1991

                    Коментар


                      #11
                      Дайте верно да се организира ме и да си направи стикери за фиатчетата ни Ама да са семпли примерно като на tuning.bg/forum
                      _______________________________________
                      0885261834

                      Коментар


                        #12
                        street_vagabont написа:
                        Трябва да видя, как стои новия стикер. На 26/27 февруари, на срещата в Сливен, който дойде и на него ще дам такъв стикер: www.tuning.bg/forum :D Immortal , видя ли , как стикера свети нощно време?
                        Още веднъж благодаря за стикера. А дали свети не съм видял, щото цялата кола е потънала в мръсотия, включително и стикера Не бързам да я измия, щото при този студ ще замръзне цялата...

                        Коментар


                          #13
                          добре сега аз откъде да си набавя стикера ??
                          Карай разумно, глупаците не винаги живеят дълго.

                          Коментар


                            #14
                            Има ли готови стикери вече, и от къде ще можем да получим такива ??? :P
                            LANCIA Y 1.2 16v 86HP
                            176B9.000
                            ALFA ROMEO 156 2.0 T.S. 155HP
                            AR32301

                            Коментар


                              #15
                              odolam, по-горе се говори за стикера на друг форум, net_scooter, наш стикер още няма готов на 100 процента.

                              Коментар

                              Working...
                              X