Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Grande Punto в България ...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Grande Punto в България ...

    Някой знае ли случайно кога евентуално ще се появи в ШоуРум-а на Ауто Италия това животинче ?
    Novitec Rosso Passionale 1.9 MultiJet
    Alfa Romeo 156 JTS Selespeed Ti

    #2
    Re: Grande Punto в България ...

    DiStefano написа:
    Някой знае ли случайно кога евентуално ще се появи в ШоуРум-а на Ауто Италия това животинче ?
    Животинчето го има в Шоу-рума на "ВАНТО ТРЕЙД" и то от есента.Преди две седмици му се радвах!
    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

    Коментар


      #3
      Има го и в Ауто Италия....едно приятелче работи там и каза че вече е изложен.....Цената е някъде към 19 000 и нещо...
      Punto 1.2, ELX MPI

      Коментар


        #4
        мдам ...ама в ДинЕкспрес Пловдив няма таковаа и сайта на Ауто Италия е обновен днес или вчера и пак няма нищо за Гранде Пунто цени, модификации и прочее би било гот да присъстват .. както и модела
        Novitec Rosso Passionale 1.9 MultiJet
        Alfa Romeo 156 JTS Selespeed Ti

        Коментар


          #5
          Още от събота Fiat Grande Punto присъства в шоурума на официалния вносител "Ауто Италия" на Цариградско шосе. До края на месеца ще има регистрирана кола за тестове, както и цени, модификации и прочие.

          Коментар


            #6
            Посетих сайта http://www.fiatpunto.com/prehome.htm и очите ми останаха в тази кола просто
            Fiat Punto 1.7 TD

            Коментар


              #7
              Fiat и Microsoft запустят автомобильную систему связи и развлечений Blue&Mehttp://mobbit.info/item/1060
              Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

              Коментар


                #8
                Лелеееее тва пунто е якооо..Момчета кажете моляви цени и ако може двигатели и т.н Просто ми е адски бавен нета и не мога да намеря инфото, което ми трябва Мерси предварително момчета :P

                Alfa Romeo 155 1.8 8v MY Sport 95'
                Alfa Romeo 155 T.SPARK 2.0 8V 92' & Браво 1.6 98'
                Добло 02' 1.9 D- ех
                Добло 06' 1.3 Mjet -ех

                Коментар


                  #9
                  VFTI написа:
                  Лелеееее тва пунто е якооо..Момчета кажете моляви цени и ако може двигатели и т.н Просто ми е адски бавен нета и не мога да намеря инфото, което ми трябва Мерси предварително момчета :P
                  ето инфотоhttp://fiat.fiatbulgaria.com/models/grande_punto/
                  FIAT TIPO 1.6 89г,FIAT BRAVA 1.4 12V 96г
                  FORD C-Max 1.8 TDCi -09г

                  Коментар


                    #10
                    на въпроса за автомобила - чак март месец започват сериозни продажбиможе сега само да се направи поръчка за автомобилабазов модел - 20000 лв без 10 лв.тва дет аз си го харесах е почти 32 000 е да му ... майката ама за 32 бона ше си зема БМВ 330Ci на 3 години кола готино е много зверчето ама паричките са му много ... колкото на Стило
                    Novitec Rosso Passionale 1.9 MultiJet
                    Alfa Romeo 156 JTS Selespeed Ti

                    Коментар


                      #11
                      според мен цените са добрида речем GRANDE PUNTO 1,4 8V DYNAMIC23 000 левадве въздушни, клима, АБС, радио със CDцена като на Пежо 206, но Фиат и то модел 2006
                      2015 Renault Megane Expression GT
                      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                      Всичко за FIAT Bravo 2007

                      Коментар


                        #12
                        sev написа:
                        според мен цените са добрида речем GRANDE PUNTO 1,4 8V DYNAMIC23 000 левадве въздушни, клима, АБС, радио със CDцена като на Пежо 206, но Фиат и то модел 2006
                        Нещото което приятно ме учудва е този мотор 1.4.. сигурно е нова разработка? Предполагам ,че не е стария от Бравата и Типото.
                        SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                        Коментар


                          #13
                          аз го видях това октомври месец във ВантоТрейд - едно оранжево, тъкмо щяха да го мият че го бяха докарали и ми дадаха да седна да го видя какво е (без да карам... ). По същото време бяха докарали и Алфа 159 и я показваха на един големец...Пунтото го има от доста време в България, но незнам - не съм виждал по улиците да се движи...
                          FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                          Коментар


                            #14
                            DiStefano написа:
                            на въпроса за автомобила - чак март месец започват сериозни продажбиможе сега само да се направи поръчка за автомобилабазов модел - 20000 лв без 10 лв.тва дет аз си го харесах е почти 32 000 е да му ... майката ама за 32 бона ше си зема БМВ 330Ci на 3 години кола готино е много зверчето ама паричките са му много ... колкото на Стило
                            мдаа не е зле....и веднъж ще се наложи да смениш консумативи...после ще ти счупят някой стоп и за нула време ще изгориш с една камара пари...все пак потдръжката на тва БМВ е адски скъпа а и не се знае тия 3 години какво е правено...Но да не се отклоняваме от тематаЦеничката наистина е като на Стило ...и май е по-добре човек да си вземе едно стило, погледнато от там и че е по-старичко(предполага че са отстранение повечето от дефектите на колата)...а новичкото ще има някоя болест :D

                            Alfa Romeo 155 1.8 8v MY Sport 95'
                            Alfa Romeo 155 T.SPARK 2.0 8V 92' & Браво 1.6 98'
                            Добло 02' 1.9 D- ех
                            Добло 06' 1.3 Mjet -ех

                            Коментар


                              #15
                              Стило с 3 врати с клима е с около 3000 по-скъпо
                              2015 Renault Megane Expression GT
                              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                              Всичко за FIAT Bravo 2007

                              Коментар

                              Working...
                              X