Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нов модел Българска кола

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Нов модел Българска кола

    Копирано от друг Форум:Мотора е от Алфа 2,0 Турбо, 210кс засега, купето е изцяло от композитни материали, независимо ПНЕВМАТИЧНО окачване , отварящи се нагоре врати , както и доста интересното - изцяло вградено вътре ПЦ с мултимедия мониторче по средата. Двигателя е монтиран в задната част на "бижуто". Колата тежи 860кг с двигателя. Прави се в Белчев Моторс - Стара Загора. Засега не е потвърдено дали колата ще влиза в серийно производство но дай боже ! Снимки:
    1997 Brava 1.6, 16V

    #2
    С тая "муцуна" бих го кръстил Ситроен ...

    Коментар


      #3
      доста красиво,също така има много от характерните черти за LOTUS

      Коментар


        #4
        Защо като гледам имам чуството, че няма прозорци, или поне няма да могат да се затворят от седалката, стърчаща навън..Или просто така ми се вижда
        FIAT BRAVO 1.6 16V

        Коментар


          #5
          На мен пък не ми харесва! Тая кола е грозна! Лично мнение!
          Lancia Kappa 2.4 JTD 99`
          Uno 75 1.5i.e.8V 88`

          Коментар


            #6
            Crusader написа:
            На мен пък не ми харесва! Тая кола е грозна! Лично мнение!
            Съгласен съм и аз, прекалено, натруфено, но адмирации за ентусиазма заслужават хората от Стара Загора!

            Коментар


              #7
              И на мен не ми харесва. Грозно е даже...Има още снимки, но тях не можах да ги кача. Един познат ще ги копира и прати, и ще ги поместя и тях.Задницата му на това чудо е много грозна, ще се уверите сами... И както каза моя човек - "Всичко добре. Бива. Но ще познаеш че е българско по ламарината на пода... Ще видите за какво става дума...
              1997 Brava 1.6, 16V

              Коментар


                #8
                мнооого грозно и като прочета името на призводителя

                Коментар


                  #9
                  Ето другите снимки:Видяхте ли каква готина ламарина са сложили? За интериора да не говорим...
                  1997 Brava 1.6, 16V

                  Коментар


                    #10
                    Супер!Харесват ми такива неща! Ламарината на пода....един плат върху нея и вече не е ламарина!Харесва ми идеята! Колко ли струва?
                    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                    Коментар


                      #11
                      geshabeli написа:
                      Супер!Харесват ми такива неща! Ламарината на пода....един плат върху нея и вече не е ламарина!Харесва ми идеята! Колко ли струва?
                      Рифелен алуминиев лист си взех за 40 лв. за старата ми кола Стига за две стелки без проблем. Преди години беше модерно...

                      Коментар


                        #12
                        евала на ентусиазма на хората може да не е от най красивите но пък е уникат и всеки ще се обръща след нея но не знам как ще е с регистрацията за да може да се движи свободно по пътищата
                        TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
                        UNO 1.0 FIRE

                        Коментар


                          #13
                          Тази кола я гледах на панаира в Пловдив, есента. Изработката е доста груба, поне сравнено със заводска - можело е и доста по-старателно. Освен това не ми харесаха всичките тези говорители вътре - сигурно ако се махнат, времето до 100км/ч ще се намали с 2 секунди Арматурното табло също е скапано от всякъде - аз харесвам като има уреди - много и всякакви.Но, както вече се каза - "Евала за ентусиазма!".
                          Fiat Ritmo 105TC
                          1600cc 105к.с.

                          Коментар


                            #14
                            me_to_u написа:
                            geshabeli написа:
                            Супер!Харесват ми такива неща! Ламарината на пода....един плат върху нея и вече не е ламарина!Харесва ми идеята! Колко ли струва?
                            Рифелен алуминиев лист си взех за 40 лв. за старата ми кола Стига за две стелки без проблем. Преди години беше модерно...
                            Говорех за колата, сега не е модерно с ламарини. А и със сигурност е по-тежка така. Освен ако не караш опел от 88-ма година с изгнили подове :D
                            Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                            Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                            Коментар


                              #15
                              Продават ли ги? А на какви цени?
                              The world belongs to those who dare to be first

                              Коментар

                              Working...
                              X