Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

паветата в Пловдив

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    паветата в Пловдив

    Незная за вас но тези павета в центъра на Пловдив ми разбиват колата.Откъдето и да мина все паваж, а няма как да го избегна Yellow_Flash_Colorz_PDT_30 Направо е кошмар...........

    #2
    така е ! напълно съм съгласен но проблема не е в паветата а в това че не ги пренареждат през определен период от време , така се разместват и все едно минаваш по черни пътища на село ...екстремно си е :P особено като вали и переш с 80-90 пробвай да спреш


    Fiat Punto 96' ..the best caR!

    Коментар


      #3
      Re: паветата в Пловдив

      lubka написа:
      Незная за вас но тези павета в центъра на Пловдив ми разбиват колата.Откъдето и да мина все паваж, а няма как да го избегна Yellow_Flash_Colorz_PDT_30 Направо е кошмар...........
      :P :P :P Ами ние от Карлово какво да кажем , като тук всичко е в павета! Не ме питай градско каране искаш не искаш повече от 20км/ч не става е става но за такива които не им пука за колите им. А ако имаш малко по твърдо окачване ... не ми се приказва
      Alfa Romeo 166 2,4 JTD
      Porsche 944 S2
      http://www.valmcrae.snimka.bg/
      http://vbox7.com/user:val_mcrae
      http://autoclubkarlovo.bulgarianforum.net

      Коментар


        #4
        Паветата са много готина настилка за малките улички, които са почти без трафик, а и не може да караш с повече от 20-30 км/ч, така или иначе!!! Въпросът е КЪДЕ ИЗЧЕЗВАТ - да се чете "на чии вили" или "кой ги продава в чужбина"- когато се изровят, а вместо тях положат "прелестен" асфалт със съмнително качество!? До сега не съм чул или видял "Депо за павета" или някакво обяснение къде отиват!!!Например ул. Димитър Талев, която вече половината е асфалтирана, за сметка на паважа! Тя е от най-натоварените в Кичука и й отива асфалт! Но защо дебилите асфалтират пресечките й както и успоредните й, които се ползват само от местните и техните гости!?!? ГРЕШНИ ПАРИ!!! На всичкото отгоре по стара българска традиция продължава да се трупат слоеве асфалт върху паваж!!!! А той отдолу ич не мърда и хасфалтът не се цепи!Задайте си въпроса : къде ще отидат квадратните километри паваж например от Васил Априлов, 6-ти септември, улиците от двете страни на ЖП-линията Централна гара- ЖП-моста на Марица, и останалите по-големи улици из града!?Отново градът ще бъде ограбен! Малките улички ще са чудесно доказателство за японското име на Пловдив - Ямодоямо! А някой - гусин кметът и неговите лапачи- ще цуцнат париците от продажбата на запад Някой има ли идея дали Пловдивската община има страница и опция "въпроси и отговори", че отдавна ми се пита
        Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

        Коментар


          #5
          екстремно си е Razz особено като вали и переш с 80-90 пробвай да спреш Wink
          Бях се притеснил ,че ненормалните сме на изчезване. Караите с толкова с колкото можете да спрете!!

          Коментар


            #6
            DEYAN IYI написа:
            ...
            Съгласен съм с тебе за мистериозното изчезване на паветата, ама все пак съм против тях. За здравото здрави са, ама разбиват колите отвсякъде. Да не говорим за сцеплението на колата с тея павета особено в дъжд или сняг
            "Obviously you don't know, who are you fucking with!" /Blade/

            Fiat Tempra 1.9 TDs
            Subaru Legacy 2.0i

            Коментар


              #7
              DEYAN IYI написа:
              Паветата са много готина настилка за малките улички, които са почти без трафик, а и не може да караш с повече от 20-30 км/ч, така или иначе!!! Въпросът е КЪДЕ ИЗЧЕЗВАТ - да се чете "на чии вили" или "кой ги продава в чужбина"- когато се изровят, а вместо тях положат "прелестен" асфалт със съмнително качество!? До сега не съм чул или видял "Депо за павета" или някакво обяснение къде отиват!!!
              Не мисля че са отишли някъде паветата - просто ги ползват за основа на асфалта на повечето места. Не си забелязвал улици които са били с павета но асфалтирани отдавна, после като се изрови асфалта и те лъсват.
              Punto SX 1.1 55

              Коментар


                #8
                kondor написа:
                екстремно си е Razz особено като вали и переш с 80-90 пробвай да спреш Wink
                Бях се притеснил ,че ненормалните сме на изчезване. Караите с толкова с колкото можете да спрете!!
                да съм че казал че искам да спирам...пистаааааааааааааааааа :P


                Fiat Punto 96' ..the best caR!

                Коментар

                Working...
                X