Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

накладки

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    накладки

    изчетох доста теми за накладките ,но общо взето всичко е как да си ги смениме сами !!Въпросът ми е следният: кои са най -най-най-хубавите(най умните ) накладки (предни и задни) за нашите ФИЯТКИ .нека не стане като реклама на определена марка ,наистина търся най -доброто !!!
    фиатче Браво 2.0

    #2
    Re: накладки

    tomazo написа:
    изчетох доста теми за накладките ,но общо взето всичко е как да си ги смениме сами !!Въпросът ми е следният: кои са най -най-най-хубавите(най умните ) накладки (предни и задни) за нашите ФИЯТКИ .нека не стане като реклама на определена марка ,наистина търся най -доброто !!!
    Личен съвет-избирай си по меки накладки,щото има модели на Феродо които ти скапват направо дисковете...Аз си сложих нови накладки отпреде защото майче старите ги подпалих при едно спиране от 180км/ч до 0 зарат едни полицай кат ги свалих се бяха напукали,а преди тва ми скърцаха и блокираха лесно та си зех нови меки и хубави ама марката не я помна нещо с R беше ама
    _______________________________________
    0885261834

    Коментар


      #3
      TEXTAR или АТЕ според мен обаче текстара е по добър лошото е че никъде не може да се намери за фиат, макар че сигурно в софия няма да е проблем де
      TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
      UNO 1.0 FIRE

      Коментар


        #4
        Re: накладки

        tomazo написа:
        изчетох доста теми за накладките ,но общо взето всичко е как да си ги смениме сами !!Въпросът ми е следният: кои са най -най-най-хубавите(най умните ) накладки (предни и задни) за нашите ФИЯТКИ .нека не стане като реклама на определена марка ,наистина търся най -доброто !!!
        Няма нищо по-подходящо от оригиналното, а такова се намира!А, ето ти инфо за сьщо добро производство, прави си изводите сам...www.simer.com

        Коментар


          #5
          Аз карам SIMER вече 6-7мес. без никакви проблеми...
          forza forever

          Коментар


            #6
            TRE GAZELE написа:
            Аз карам SIMER вече 6-7мес. без никакви проблеми...
            Тези ли ми рекламира на сбирката? Аз като сменя сега дисковете да взема да ги сменя и накладките, та да спра да скърцам и вия като трамвай!

            Коментар


              #7
              аз на другите коли карам с textar или ate но не съм питал дали имат за фиат ??? в интерес на истината simer за първи път ги чувам !!! имат ли някъде фирмен магазин в София ??? мисля да ги пробвам ,щом ги препоръчвате за фиатките
              фиатче Браво 2.0

              Коментар


                #8
                от симера по калпави накладки не съм карал диска свършва накладката НЕ на третия завой на някое спускане и вече свирят така че лично аз не бих ти ги препоръчал и то на браво петак което предразполага към по спортно каране спиране със симер и спиране със текстар също усещаш осезаема разлика на уното и в момента съм със симер, но то е 45 кс и то на газ кара се предимно в града от баща ми /бавно/ , на темпрата никога не бих сложил такава накладка -тва е лично мнение и не ангажирам никой с него
                TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
                UNO 1.0 FIRE

                Коментар


                  #9
                  имаше едни Racing na ferodo но май ги няма никъде .
                  фиатче Браво 2.0

                  Коментар


                    #10
                    tomazo написа:
                    имаше едни Racing na ferodo но май ги няма никъде .
                    Феродо са много твърди според мене
                    _______________________________________
                    0885261834

                    Коментар


                      #11
                      racing накладките трябва ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да се ползва с подходящите racing, защото ако се използват с обикновенни, ще се окаже, че диска свършва преди накладките....
                      "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
                      (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

                      Коментар


                        #12
                        от симера по калпави накладки не съм карал диска свършва накладката НЕ
                        Доста лошо звучи!За да не ги рекламирам и за да избегна всякакви субективни оценки и впечатления / понеже експлоатацията зависи от много фактори / пускам още ведньж линка.Разгледайте го внимателно и преценете сами: При толкова сериозна техника за производство /поне аз в този производствен бранш, такова чудо на техниката не сьм срещал - а сьм виждал техниката на доста именити фирми/, смятате ли,че тази фирма не е заложила и на авангардни технологии и на всевьзможни изпитателни тестове за постигане на конкурентно качество?www.simer.com

                        Коментар


                          #13
                          hit-ko написа:
                          от симера по калпави накладки не съм карал диска свършва накладката НЕ
                          Доста лошо звучи!За да не ги рекламирам и за да избегна всякакви субективни оценки и впечатления / понеже експлоатацията зависи от много фактори / пускам още ведньж линка.Разгледайте го внимателно и преценете сами: При толкова сериозна техника за производство /поне аз в този производствен бранш, такова чудо на техниката не сьм срещал - а сьм виждал техниката на доста именити фирми/, смятате ли,че тази фирма не е заложила и на авангардни технологии и на всевьзможни изпитателни тестове за постигане на конкурентно качество?www.simer.com
                          Колега не разбирам от технологиите но определено от личен опит ти казвам че симер са от най-ефтините боклуци които се продават избягвай ги

                          Alfa 145 QV Turbo
                          Fiat Brava JTD '01

                          Коментар


                            #14
                            Текстар винаги са били най-добрите и все още са, но са и малко по-скъпи от другите.
                            Италианските коли са номер 1

                            Коментар


                              #15
                              Какво мислите за Bendix? Не знам дали има обаче за Фиат Браво..Иначе от личен опит мога да кажа, че съм много доволен от тях..Като цена също са изгоден избор..
                              FIAT BRAVO 1.6 16V

                              Коментар

                              Working...
                              X