Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

И на мен ми се случи!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    И на мен ми се случи!

    Та запалвам си тази сутрин колата почти нормално(като се има в предвид колко е температурата) и минавам 100м и изведнъж започва да работи на 1-2 цилиндъра-тресе и повече от от 3 км/ч на първа не можа да вдигне!Спирам и УГАСНААААААА!!Пробвам да паля-нищо престоя 2 минути и запали на 2-3 цилиндъра едвм едвам карах 300м. и пак угасна на трамвайните линии!! Запали трудно пак след около две минути над- 100об/мин!!!! не дигаше (звука-пум пум пум).Потеглих едвам едвам дигна 2000 оборотс и след 500м. каране с 2000об/мин се оправиха нещатаАма като по филмите точно напряко на линиите Ако ми се случи пак някоя сутрин ще побеснея яко!!!Според мен СВЕЩИ-нали?Ще ги сменям май!кабелите са нови - за това
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    #2
    Газ/бензин?Ако имаш кинти смени свещите... пък ако нещо един комплект под задната седалка в резерва няма да са ти излишни... Т’ва че кабелите са ти нови не е никаква гаранция - пълно е с ментета и ако си имал "щастието" да се сдобиеш с такива... Може и нещо покрай ЕЦУ-то да е проблема...
    Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
    --- в сърцето завинаги... ---
    Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

    Коментар

    Working...
    X