Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Алфа Ромео 145 1,6 боксер

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Алфа Ромео 145 1,6 боксер

    Здравейте колеги,продавам личния си автомобил:Алфа Ромео 145Двигател: 1.6 боксерМощност: 103 к.с.Цвят: червенГодина на производство:10.1996 г.Първа регистрация: 11.1996 г.Местоположение: гр. СофияПробег: 238 000Колата е внесена в БГ през 11.2006 г.Регистрирана на 12.2006 г. През цялото време е карана от мен.Екстри:Ел стъклаЕл огледалаПодгряване на огледалатаРегурилане на волана по височинаРегулиране на седалката по височинаЦентрално заключванеХалогениКлиматик /лятото беше идеален, сега на първи май ще ходя на преглед и ако има нужда ще се дозареди/АБС /естествено с четири дискови спирачки/15" алуминиеви джанти BorbetГазов инжекцион GIG III DLСД MP3 Blaupunkt с USB и Дистанционно от волана - на 1 седмица със ъответната гаранция от ТехномаркетГоворители Blaupunkt отпред и Bosmann на кората отзадСменено преди 10-тина дена:Филтрите /въздушен и маслен/Масло Селения голд преди 1000 кмЛяв и десен носач FiorellaБиалетки /сменени декември/Кормилни накрайнициСредно и крайно гърнеПера на чистачки ШампионВсичко от без гърнето от ТиН карРециклирана рейка от хората в МЕИ /още в гаранция/Крушки на късите - Osram SilverКолата се продава с 4 летни гуми 195/55/15, като предните са от 2007 и са се перфектен грайферКъм колата вървят и зимни Debica Frigo 2 в идеално състояние /на два сезона, като единия откараха само в гаража/ + метални джантиПредната емблема е черна, но е свалена за дообработка. Сребристата на снимката си остава като бонус. Задната кора с колоните е правена, кожената е бонусЗабележки: най вече външни - следи от камъчета на предния капак, драскотини на вратите.Цена 2900, но в зависимост от желанието на купувача доста неща може да отпаднат /което не е препоръчително все пак/Причина за продажбата:Предложиха ми Фиат Линея на 10 000 км на цена много близка до цените на които се продават 7-8 годишни екземпляри на алфа във форума. Предложението не е за изпускане, но ако не се продаде моята няма да я взема. Три коли не искам.Снимки:http://www.deks777.snimka.bg/album.p...Втората причина е че и двете ми коли са двуврати, а се оказва че багажа на 10-месечната ми дъщеря надминава многократно нашия като обем. Всяко пътуване с алфата или пунтото е невероятен логистичен кошмар за мен.Отворен съм към всякакви смислени предложения към обявата, забележките на евентуален купувач щесе дискутира и уточняват...За контакти:089 343 2222 - Деян
    Alfa Romeo 145 '96 1.6 boxer 103hp
    Fiat Punto '96, 1.2 75hp
    Peugeot 306 xt '97 1.6

    #2
    lochesco

    колега много ми харесва червения звяр бих ти предложил бартер за Фиат браво 1.4 12в но виждам че не искаш бартер успех с продажбата на червения звяр !!!!!!!!!!

    Коментар

    Working...
    X