Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Климатроник на ТЕМПРА

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Климатроник на ТЕМПРА

    Някои можели да ми каже нешто за климатроника на ТЕМПРА не мога да го настроя да отпотява стаклата през зимата Yellow_Flash_Colorz_PDT_25

    #2
    първо виж да не си натиснал копчето за циркулация само на вътрешния въздух. трябва да вкарва отвън. в автоматичен режим при включване няколко минути духа струята в стъклата и след това я насочва почти цялата в краката, за това трябва ръчно пак да се прехвърли към предното и страничните стъкло. дори е програмирано при насочване към стъклата автомотично да увеличава скоростта на вентилатора за по-бързо обдухване.
    TEMPRA 2.0 i.e. SW Suite 159A6046

    Коментар


      #3
      климатроник ТЕМПРА

      Мерси за инфото.Искам да питам също за какво служи копчето на климатроника (ECON).Предварително мерси. :D

      Коментар


        #4
        Искам също да попитам вчера както си карах изведнаж темперетурата на двигателя показа на таблото 120 градуса веднага спрях и угасих двг. след което веднага дадох на контак и на таблото показваше 90 градуса отидох в един сервиз и от там ми казаха че най вероятно е датчика за темперетура на двг.днеска го смених и пак същото.Та въпроса ми е възможно ли е да от електрониката на таблот Yellow_Flash_Colorz_PDT_32 Yellow_Flash_Colorz_PDT_35

        Коментар


          #5
          Благодаря утре ще го проверя

          Коментар


            #6
            копчето "екон" е за да не работи компресора на на климатика, за по икономична работа. мисля, че зимата е без значение.
            TEMPRA 2.0 i.e. SW Suite 159A6046

            Коментар


              #7
              Мерси за отговора :D

              Коментар


                #8
                Ако мога и аз да запитам:На моята Brava има 2 врътки,едната започва от LO...18...22........до HI. Другата е за вентилатора 0...AUTO....1..2..3..4 Има и две копчета, едното е за клапата за въздух в купето.а другото е за климатика(или климатроника)Та въпроса е климатик ли имам или климатроник и трябва ли да е вкл.копчето на климатика(-то е нещо межу снежинка и слънце)постоянно или въобщте кога се включва? PS:извинявам се за тъпия въпрос
                Brava JTD ELX
                105 к.с.99"

                Коментар


                  #9
                  Климатик с регулиране на изискваната температура-климатроник. При някой коли е с дисплей(или примерно да кажем дигитално настройване)при други като твоята е с ’’врътка’’. Едно и също. Снежинката е за да включиш компресора.

                  Коментар


                    #10
                    Много благодаря,но като го пусна на AUTO(без снежинката) оборотите започват да се менят това не означава ли,че компресора е включил?
                    Brava JTD ELX
                    105 к.с.99"

                    Коментар


                      #11
                      Виж, дано не те объркам, че отскоро съм с кола с климатроник, но по пътя на логиката ще се включи компресора като дадеш на ’’Ауто’’ защото зададената ти температура е по-ниска от тази на въздуха,т.е. ако вкарва само в-х,той няма да е примерно 20 градуса,защото вънка е 25. Той затова е автоматичен режим, трябва да духа яко до достигане зададената температура и после да намалее. Не съм го пробвал при мен, вънка си е достатъчно студено. А за оборотите, като се включи компресора могат да се променят но веднага след това да се възстановят,ако ’’играят’’ не е нормално. Ама в това време компресора не може да ти се вкл. при режим ’’ауто’’. Все пак някой, който по-отдавна има такава кола да каже така ли е.

                      Коментар


                        #12
                        Благодаря ти все пак :D
                        Brava JTD ELX
                        105 к.с.99"

                        Коментар


                          #13
                          ре климатроник

                          Темпрата ми е склиматроник от дигиталните.За да ти духа само на стаклата трябва да натиснеш бутона в горния десен ъгъл.А силата с бутона 1,2,3,4....
                          Tempra 1.6 i.e SW

                          Коментар


                            #14
                            климатроник

                            Сменинси филтъра на климатроника за да не ти се запотя ват стъклата.От него е.
                            Tempra 1.6 i.e SW

                            Коментар

                            Working...
                            X