Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Фиат Браво 1.4 12v 95kc Mоже и бартер

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Фиат Браво 1.4 12v 95kc Mоже и бартер

    Продавам Фиат Браво 1.4 12v 95кс 97г. 152329км,тъмно син металик,ел.стъкла,ел. огледала,имобилайзер,хидравлика,серво управление,аларма,централно заключване,застраховка,Халогенни фарове,Стерео уредба,лети джанти 14 с 2 чифта летни гуми и 2-зимни чисто нови,CD Pioneer DEH-P40MP чисто нова активна туба,Чисто нова газова Бутилка на Ловато,всичко сменено(ремаци,масла,филтри)качваш се и караш за 3600 с музиката без музиката за 3200лв може и бартер gsm 0893597575 снимки пращам по skype !!!!!

    #2
    Само неразбрах как го изчисли с тия 95 к.с. ?!
    НЕ КЛИКВАЙ ТУК!
    И ЗА НИЩО НА СВЕТА НЕ КЛИКВАЙ ТУК!!!

    Codename: ФИЧО

    Коментар


      #3
      малко множко са парите за кола 95 г без клима Yellow_Flash_Colorz_PDT_23
      добрите отиват в рая а лошите където си поискат !!!!!!!

      Коментар


        #4
        STEKO написа:
        малко множко са парите за кола 95 г без клима Yellow_Flash_Colorz_PDT_23
        Колега това дето си видял колегата е посочил конските сили дето не са толкова, ами са 80к.с.Иначе колата е 97година!

        Ex: Fiat Brava 1.4 12V 80 к.с. 1997г.

        Коментар


          #5
          Re: Продавам Фиат Браво 1.4 12v 95kc Mоже и бартер

          lochesco написа:
          качваш се и караш за 3600 с музиката без музиката за 3200лв може и бартер
          Колега,аз съм с Капата.Гледам,че и цената ти е доста по-висока от моята така,че пиши ми на ЛС какво предлагаш и евентуално снимки.Предварително ти благодаря
          Алфа 156 2.4 JTD 20 V 175 кс

          Коментар


            #6
            ааааааааааааааааааааааааа,а клима няма ли за тез пари
            добрите отиват в рая а лошите където си поискат !!!!!!!

            Коментар


              #7
              95

              Приятелю много обичам разбирачи да ти кажа колата е с РЕМУСНА генерация от двигателя до края това увеличава конете да знаеш разбирач!!!!!!!!Твойта е фабрична 80 коня

              Коментар


                #8
                Re: 95

                lochesco написа:
                Приятелю много обичам разбирачи да ти кажа колата е с РЕМУСНА генерация от двигателя до края това увеличава конете да знаеш разбирач!!!!!!!!Твойта е фабрична 80 коня
                По принцип не разбирам, но не знаех, че ремусната генерация вдига конете на колата... Благодаря за информацията!!!!! Сега ще знам за новата ми кола да си сложа такава генерация, а не чип или тинтири-минтири... И един съвет - ако искаш да продадеш колата бързо, ориентирай се с пазара. Така ще имаш повече късмет. Успех в продажбата!
                NOW: ???
                Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
                Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

                Коментар


                  #9
                  марка на ремусната генерация ,и за какви пари я сложи
                  добрите отиват в рая а лошите където си поискат !!!!!!!

                  Коментар


                    #10
                    Remys

                    po evtino she ti izlezne da slojish chip ot kolkoto remysna generaciq pri mene e obratnoto no chipa stava na koli na koito moje da se sloji stiga kompiytara da go pozvoli dokato remysnata generaciq moje da se sloji na pochti vsqka kola!!!!!!

                    Коментар


                      #11
                      Re: Remys

                      lochesco написа:
                      po evtino she ti izlezne da slojish chip ot kolkoto remysna generaciq pri mene e obratnoto no chipa stava na koli na koito moje da se sloji stiga kompiytara da go pozvoli dokato remysnata generaciq moje da se sloji na pochti vsqka kola!!!!!!
                      Колега ,ама и ти ги разбираш ,а !?Говориш небивалици ,няма Ремусна генерация ,Вирмата ,която произвежда генерациите или гърнетата се нарича Ремус ... А колкото до чипа ,на всяка кола ,която има ЕCU е възможно да се сложи чип ,друг е въпроса какъв ще е резултата...Успех с продажбата!
                      Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                      Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                      EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                      Коментар


                        #12
                        lochesco

                        bace neshto ne si na qsno s neshtata za remysnata generaciq s tova sum zapoznat do bolka vish sa do kolkoto chipa tam ne sum tolkova na qsno za tova ne spora,no za remysna generaciq slagam klychovete na kolata Писането на кирилица е задължително."Модераторски екип на fiat-bg.org"

                        Коментар


                          #13
                          Гледай сега фирмата Remus произвеждат изпуслакелни системи на автомобили и това е марка както колата ти е марка FIAT!Иначе за чип тунинга нещо не си доразбрал!По принцип на всяка кола дето има компютър може да се сложи, иначе ако искаш да ти променят някой от оригиналните файлове на компа чрез ОБД букйса това е друго нещо.Става от 98-99 година нагоре!За това съм съгласен, че не може!Също така няма как да ти вдигне с 15 коня като махнеш старата генерация и сложиш тип "Ремус"!Пък и ако е така не ми се вярва да си я закачал на Дино за да разбереш!Успех с продажбата и се извинявам за спама.

                          Ex: Fiat Brava 1.4 12V 80 к.с. 1997г.

                          Коментар


                            #14
                            Remysna generacia

                            така значи фирмата на ремуса е NES не е слагано в България а в Италия не говорете на изуст ако не знаете нещо аман от майстори и разбирачи!!!!!!!!!!

                            Коментар


                              #15
                              Re: Remysna generacia

                              lochesco написа:
                              така значи фирмата на ремуса е NES не е слагано в България а в Италия не говорете на изуст ако не знаете нещо аман от майстори и разбирачи!!!!!!!!!!
                              и по-точно да се изразиш трябва да е "така значи фирмата на ИЗПУСКАТЕЛНАТА СИСТЕМА е NES".Нали това по-горе ти написах, че фирмата се казва "РЕМУС" дето правят изпускателни системи.Все едно да напишеш "фирмата на колата Фиат е Опел и не е правена в България ами в Италия".Явно с теб не може да се спори.Също така как точно разбра, че е станала 95к.с. освен ако не си минал през Дино тест?!?!

                              Ex: Fiat Brava 1.4 12V 80 к.с. 1997г.

                              Коментар

                              Working...
                              X