Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Масло 15W40 (Дизел)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Масло 15W40 (Дизел)

    мога ли да си сложа на бравока 1.6 16V масло 15W40 което е за дизелак, поне за през лятото.. извинявам се за тъпия въпрос но който е чел темата за хлопащия звук от бензинов двигател ще разбере ква е работата.. просто искам да елеминирам вероятност за проблем апък мога да зема такова масло без пари
    Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
    Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

    #2
    Re: Масло 15W40 (Дизел)

    reter написа:
    мога ли да си сложа на бравока 1.6 16V масло 15W40 което е за дизелак, поне за през лятото.. извинявам се за тъпия въпрос но който е чел темата за хлопащия звук от бензинов двигател ще разбере ква е работата.. просто искам да елеминирам вероятност за проблем апък мога да зема такова масло без пари
    може и не само през лятотонищо няма да му стане
    Фиат Мареа 1,8 16В, 1999г

    Коментар


      #3
      имай едно на ум, че от 15W-40 до 15W-40 може да има голяма разликавискозитета е само една (но не маловажна) част от качествата на дадено масло
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #4
        Ясно да, благодаря за отговора
        Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
        Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

        Коментар


          #5
          а за 20 на 50 какво ще кажете!!
          1+1=2

          Коментар


            #6
            Преди 6 години бях на Пампорово на ски в края на януари-беше станало -25градуса.Тогава бях с един Арал20w50 и на паркинга на НЕК запалихме аз и един Дискавъри само че на една година.Бензинов Дискавъри,акумолатора ми беше Монбат 75ah на два месеца-късмет.

            Коментар

            Working...
            X