Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Аларма "META SYSTEM" ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Аларма "META SYSTEM" ?

    Колеги, знаете ли каде е представителсвото, в София, на META SYSTEM, аларми за ФИА. Моята аларма е на тази марка и търся кой и къде може да я погледне, защото има проблем.Благодаря предварително.
    Прикачени файлове

    #2
    За съжаление в представителството на META SYSTEM няма да ти помогнат. Аз имам същата аларма и ми казаха, че не ремонтират този модел.
    BRAVA 1.6 16V

    Коментар


      #3
      Мда! И аз ги намерих и ми казаха същото. Добре, в такъв случай нова аларма ли трябва да си сложа? Защото с тази ме е старх да отида където и да е било. (много й е тиха сирената)!

      Коментар


        #4
        Ако само сирената е проблем, не би трбвало да се притесняваш! Алармите по принцип не са проблем за крадците. Не оставяй ценни неща вътре, а най -важното е да имаш застраховка!
        BRAVA 1.6 16V

        Коментар


          #5
          Tака е! И най- добрата аларма не може да защити колата! Но все пак мисля, че си трябва да си я чуваш алармата, защото моята наистина не се чува - трябва да си напрягам ушите! :P

          Коментар


            #6
            Малко лаишко мнение, но в тоя случай една нова сирена от Конрад примерно, няма ли да реши проблема?
            Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
            Fiat Linea 1.3 Multijet'08
            Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
            http://forum.fiat-bg.org

            Коментар


              #7
              zgabrovski написа:
              Малко лаишко мнение, но в тоя случай една нова сирена от Конрад примерно, няма ли да реши проблема?
              Това е истината,аз си вземах една малка за 7 лв. Ей само как вика
              125s/1600ccm/100ps

              Коментар


                #8
                Утре имам час в META SYSTEM, за да я погледнат! Между другото едно предложение: В "http://www.impas56.com/" ще си сложа жило за капака на колата (ключе) за да не може да се отваря.

                Коментар


                  #9
                  ImPas 56 скоро ще сключат договор с META SYSTEM и обещаха, че ще могат да ремонтират и по- стари модели аларми.
                  BRAVA 1.6 16V

                  Коментар


                    #10
                    В интерес на истината, Meta System не са лоши аларми, фирмата е специализирана в производството на аларми за вграждане на нови автомобили от почти всички марки.Единственият им недостатък е цената, както на нова аларма, така и на поддръжката им.Обикновено ги сменявам с нови, били китайски или български, обикновено излиза по-евтино

                    Коментар


                      #11
                      META SYSTEM

                      Здравейте! Отмосно алармите на мета систем имам следния въпрос: изгубиха ми и 2-те дистанционни... направо незнам какво да правя! Казаха ми, 4е програмиране на нова кутиика е напълно възмойно, но било доста скъпо. Мислех си, дали в централата на Мета Систем нямат някакви стандартни дистанционни или не е ли възмойно да ми дадат ново такова по вида и годината на самата аларма! Новите аларми не са скъпи и в някои слу4аи са и доста по-добри , но в моя случай , след като ве4е имам такава... искрено се надявам да има някакво ре6ение
                      FIAT BRAVA 1.4 12V SX
                      Скромно... но "любовта е по-силна от всичко"...

                      Коментар


                        #12
                        Re: META SYSTEM

                        И аз имам проблем с алармата на мойта делта ,като аларамата също е Мета систем М100RC. Само че при мене е по различно,колата дойде с деактивирана аларма(с ключето) и като я включихме(с ключето),дистанционните въобще нереагираха(същите като на колегата). Иначе имам и червената карта с кода.Абе общо взето заводски вградена е и ми се струва че не си разпознава дистанционите.В момента си пиша с отдела за консултации на Мета Систем в Италия,искаха ми повече подробности и сега чакам евентуално да ми пратят инструкициите за настройка и работа с алармата.Естествено ще пиша за резултата.Все пак ако някой има инфо по моя проблем ,моля да драсне някой ред.
                        Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                        Коментар


                          #13
                          и аз имам аларма meta system и ми падна бутона на дистанционното. моля кажете къде е представителството, че нищо не намерих. 10х

                          Коментар


                            #14
                            Даите нещо като телефон адрес на тия мета стар в България.Щото и моита кола има такава аларма а пък нямам дистанционо.А веяе обмислям да слагам друга аларма ,но ако е възможно да се направи тая бих предпочел това.
                            кола без турбо е като жена с малки цици, върши ти работа ама не ти праи кеф

                            Коментар

                            Working...
                            X