Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

пунто - бартер

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    пунто - бартер

    правя услуга на приятел .. колата не е моя .. предложения се приемат на ЛС .. Дата на производство ноември 1997 г.Тип двигател БензиновМощност (к.с.) 90 к.с.Скоростна кутия РъчнаКатегория КупеПробег 125560 кмОсобености:2(3) Врати, Ел. Стъкла, Застраховка, Лети джанти, Нов внос, Стерео уредба, Халогенни фарове, Центр. заключванеДопълнителна информация:чип тунинг , спортен филтар , разпънка спарко , лети джанти Спийдлайн , фланци момо , спортен волан момо , заден мост от Пунто ГТ с дискове ,ДВД/дивХ/ТВ с 7 инчов монитор , спортно окачванеhttp://www.tuning.bg/forum/download/...5446&mode=view

    #2
    Моята Мареа 1.8 16v ’99г. и да доплати още 2000 лв. Снимки има във форума "Продава"
    сега кара ВЕЛОСИПЕД
    EX FIAT Marea 1.8 16V ELX 1999
    EX FIAT Tipo 1.6 ie
    EX FIAT Uno 1.0

    Коментар


      #3
      ...

      :D :D тука до некаква патрулка :D
      Прикачени файлове

      Коментар


        #4
        Re: ...

        GT_turbo_ написа:
        :D :D тука до некаква патрулка :D
        колега като снимаш поне си махай пръста от обектива Това е в крагът на шегата разбира се!!!на снимката нищо несе вижда!

        Коментар


          #5
          Re: ...

          JacK`DanielS написа:
          GT_turbo_ написа:
          :D :D тука до некаква патрулка :D
          колега като снимаш поне си махай пръста от обектива Това е в крагът на шегата разбира се!!!на снимката нищо несе вижда!
          не съм я снимал аз , а фр на момчето с пунтото тука малко е хванат след дрифтене по Благоевград :P :D

          Коментар


            #6
            Re: ...

            GT_turbo_ написа:
            JacK`DanielS написа:
            GT_turbo_ написа:
            :D :D тука до некаква патрулка :D
            колега като снимаш поне си махай пръста от обектива Това е в крагът на шегата разбира се!!!на снимката нищо несе вижда!
            не съм я снимал аз , а фр на момчето с пунтото тука малко е хванат след дрифтене по Благоевград :P :D
            и после разправяй че колата е перфектна...

            Коментар


              #7
              Re: ...

              JacK`DanielS написа:
              GT_turbo_ написа:
              JacK`DanielS написа:
              GT_turbo_ написа:
              :D :D тука до некаква патрулка :D
              колега като снимаш поне си махай пръста от обектива Това е в крагът на шегата разбира се!!!на снимката нищо несе вижда!
              не съм я снимал аз , а фр на момчето с пунтото тука малко е хванат след дрифтене по Благоевград :P :D
              и после разправяй че колата е перфектна...
              в това човек може да се увери намясто има само един тампон за сменяване ... върви мн добре ... не харчи много а пък и фейса и отговара .. лично аз ако нямах гт-то бих я взел сега да не кажете , че момчето ми е фр и за тфа говоря така , просто сме познати и я знам колата мн добре

              Коментар


                #8
                ...

                колата е мината на преден и заден мост .... и е с ново масло на скоростите

                Коментар


                  #9
                  колега кажи на твоя приятел да не си продава колицата защото е много здраваи е супер на вид
                  Drive or Die!

                  Коментар

                  Working...
                  X