Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Антифриз в купето

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Антифриз в купето

    Колеги от няколко дена ми капе много малко антифриз в купето....и по точно долу в краката...Първото което ми идва на ъкъла е радиатора на парното...и въпрса ми е:какво да направя1.НОВ радиатор,2.някаква добавка за запушване-"наи лесниа вариант", или проблема може да е някаде другаде

    #2
    1.нов радиатор

    Коментар


      #3
      3. потърси измежду хилядите такива теми в търсачката
      Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
      Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

      Коментар


        #4
        Зависи колко голям е течът. Може и да опиташ с добавка за спиране на теч, но само с течна. От ония прахчета не слагай понеже съвсем ще запушат ребрата на радиаторчето и въобще няма да имаш парно. Ако не стане така, вариант 2- нов радиатор.
        ex. Fiat Marea 1.6 16V
        ex. Lancia Dedra SW 2.0 16V
        Lancia Kappa 2.0 VIS

        Коментар


          #5
          търси КРАНЧЕ ПАРНО !!
          ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
          // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

          Коментар


            #6
            Бравото няма кранче за парното.
            Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

            Коментар


              #7
              нов радиатор не са скъпи!
              преди FIAT-BRAVO1.9JTD сега FIAT-MAREA1.8-16v

              Коментар


                #8
                мерси колеги теча е много слаб...първо ще опитам със добавка...а ако не стане ще се взима радиатор...

                Коментар


                  #9
                  4api написа:
                  мерси колеги теча е много слаб...първо ще опитам със добавка...а ако не стане ще се взима радиатор...
                  колега тва не го прави!!!!аз така направих дадох 25 лв .за добавка колата ми бачка 2 пъти по 2 4аса на място (многооооо нафтааааааааааа) и след 3 месеца пак протече . имаше втори тур (добавката пак загуби )!!! след тая добачка ми се еб* майката ма казанчето (стана зелено и мърляво).и по системата има сигурно гадни налепи дет някой ден ше ми запушат новия радиатор дет сложих

                  Коментар


                    #10
                    gari_brasna4a написа:
                    4api написа:
                    мерси колеги теча е много слаб...първо ще опитам със добавка...а ако не стане ще се взима радиатор...
                    колега тва не го прави!!!!аз така направих дадох 25 лв .за добавка колата ми бачка 2 пъти по 2 4аса на място (многооооо нафтааааааааааа) и след 3 месеца пак протече . имаше втори тур (добавката пак загуби )!!! след тая добачка ми се еб* майката ма казанчето (стана зелено и мърляво).и по системата има сигурно гадни налепи дет някой ден ше ми запушат новия радиатор дет сложих
                    мерси колега...туку що ме разобедиха...ще се сменя радиатора...,а и добавката ми е 10лв,а казанчето 20лв.,пък и намерих упътване как да си го сменя сам :P

                    Коментар


                      #11
                      4api написа:
                      gari_brasna4a написа:
                      4api написа:
                      мерси колеги теча е много слаб...първо ще опитам със добавка...а ако не стане ще се взима радиатор...
                      колега тва не го прави!!!!аз така направих дадох 25 лв .за добавка колата ми бачка 2 пъти по 2 4аса на място (многооооо нафтааааааааааа) и след 3 месеца пак протече . имаше втори тур (добавката пак загуби )!!! след тая добачка ми се еб* майката ма казанчето (стана зелено и мърляво).и по системата има сигурно гадни налепи дет някой ден ше ми запушат новия радиатор дет сложих
                      мерси колега...туку що ме разобедиха...ще се сменя радиатора...,а и добавката ми е 10лв,а казанчето 20лв.,пък и намерих упътване как да си го сменя сам :P
                      колега знам кое горе долу колко струва.два пъти се минах с тая добавка все пак .евала за решението

                      Коментар


                        #12
                        4api написа:
                        мерси колега...туку що ме разобедиха...ще се сменя радиатора...,а и добавката ми е 10лв, а казанчето 20лв.,пък и намерих упътване как да си го сменя сам :P
                        20 лв. за ново радиаторче или за втора употреба? Аз сменях миналата година , но не мога да си спомня точно за колкокупих радиатора, но със сигурност беше доста повече от 20 лв.Само да ти кажа , да обърнеш внимание на О-пръстените- купи нови и ги намажи тънко с някакъв силикон , защото може да ти сълзи от там. Аз не ги намазах със силикон и сега губя малко антифриз през О-пръстените.
                        SEAT Leon Cupra 300
                        Triumph Street Triple 765 R

                        Коментар


                          #13
                          VooDoo написа:
                          4api написа:
                          мерси колега...туку що ме разобедиха...ще се сменя радиатора...,а и добавката ми е 10лв, а казанчето 20лв.,пък и намерих упътване как да си го сменя сам :P
                          20 лв. за ново радиаторче или за втора употреба? Аз сменях миналата година , но не мога да си спомня точно за колкокупих радиатора, но със сигурност беше доста повече от 20 лв.
                          радиаторчето ми беше 50 лв мисля .колегата да не се е заблодил по-горе под казанче имам на предвид разш.съд за водата .сори за недоуточнението

                          Коментар


                            #14
                            Колега който каза за О- пръстените е прави като купиш радиаторчето веднага с него търси и О-пръстени (много трудно се намира точния размер) и както каза колега хубаво със силикон ги намажи преди да ги монтираш като го монтирваш радиаторчето пак намажи със силикон и стягай здраво болтовете оставиго хубаво да стегне силикона и тогава пали колата а радиаторчето аз го купих за 60-65лева.
                            Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

                            Коментар


                              #15
                              Мерси за изчерпателните отговори....А цената на радиаторчето е 26.40 новичко..."Имам приятели"

                              Коментар

                              Working...
                              X