Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пунто Гт 1 перфектно със леки подобрения 136 +++ 4300 лв

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пунто Гт 1 перфектно със леки подобрения 136 +++ 4300 лв

    Пунто-то е адски запазено и здраво напълно обслужено ремък,ролка,накладки,тампончета всичко от всякаде кадето е трябвало ! Колата се кара в Бг около 7 месеца и е гаражна (колата е на майстор човека който бара пунтовците гт в Блг другото е излишно да го казвам то се вижда по колата !)Тюнинг неща : Спортен филтър,голям кулер вграден в предната броня(но маскиран да неможеш да се отвориш за ко иде риеч ),чип правен в Италия,поп оффффффффф ,буст контролер ,разпънка момо корс,джанти 15 ки марката не се сещам,спортно окачване отпред монро .... , отзад кони регулаж,пружини айбах имаше и още нещо ма забраих Го и годишен преглед направо се качваш и гас копеуле k: Цената подлежи на разумен коментар ама разумен не от рода свали ми 1000 лв и да го лапам Пробег 140638Цвят ГрафитРегион : БлагоевградОсобености:2(3) ВратиABSAirbagАлармаЕл. ОгледалаЕл. СтъклаЗастраховкаИмобилайзерЛети джантиМеталикСерво управлениеСтерео уредбаХалогенни фаровеЦентр. закл
    Cupra Fr

    #2
    Къде са снимките на колата?
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      историята ти звучи добре дай снимки
      same shit different day

      Коментар


        #4
        Хубава история, ама ако имаше и климатик...
        NOW: ???
        Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
        Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

        Коментар


          #5
          Ето ама колата е супер мръсна шот с тайа канализация дет прекарват и газификация сеедно сме в сахара При сериозен интререс ше и листнем една кофа вода
          Прикачени файлове
          Cupra Fr

          Коментар


            #6
            Тука пишеш , че е 138к.с. http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?f=11&t=125895 как ги смятате тия неща и как ги пишете тия коне ми е много интересно, иначе успех с колицата
            punto HGT

            Коментар


              #7
              Абе аз толко време търся майстор на фиат в БЛг чак сега чувам за майстора дето пипа пунтовците, я кажи кой е??2
              Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
              Втората......пак същата!
              (_-_)______////_______(_-_)
              Punto75-Вече на жената!
              Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

              Коментар


                #8
                didich написа:
                Тука пишеш , че е 138к.с. http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?f=11&t=125895 как ги смятате тия неща и как ги пишете тия коне ми е много интересно, иначе успех с колицата
                Как ги смятам бе мен объркал съм в место 136 съм писал 138 проблем ли ти е + това по колата има доста неща направени примерно чип,филтър и кулер които са качили доста повече от тези 2 коня които съм написал Бтв може ли без коментари в темата ако имаш интерес ела да се повозиш и давидиш с 2 коня отгоре как върви
                Cupra Fr

                Коментар


                  #9
                  Добре бе "мееен" след като искаш да сме толко коректни ето тука може да си направиш справка http://catalog.auto.ru/catalog/cars/fiat/punto/колата трябва да е 133к.с. и след като има доработки би следвало да напишеш 133к.с.+++, а не 136!!!! сега ще кажеш , че пак си се объркал!!!, ами преди да пуснете дадено мнение го прочетете няколко пъти и ще избегнете публикуването на грешни текстове.Иначе мерси за предложението, ако беше в Сф с удоволствие бих се повозил в твойта бегачка, пък аз след това ще те повозя в мойта :D Успех все пак :D
                  punto HGT

                  Коментар


                    #10
                    Колега кажи, сериозно кой в Блг пипа Пунта?
                    Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
                    Втората......пак същата!
                    (_-_)______////_______(_-_)
                    Punto75-Вече на жената!
                    Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

                    Коментар


                      #11
                      didich написа:
                      Добре бе "мееен" след като искаш да сме толко коректни ето тука може да си направиш справка http://catalog.auto.ru/catalog/cars/fiat/punto/колата трябва да е 133к.с. и след като има доработки би следвало да напишеш 133к.с.+++, а не 136!!!! сега ще кажеш , че пак си се объркал!!!, ами преди да пуснете дадено мнение го прочетете няколко пъти и ще избегнете публикуването на грешни текстове.Иначе мерси за предложението, ако беше в Сф с удоволствие бих се повозил в твойта бегачка, пък аз след това ще те повозя в мойта :D Успех все пак :D
                      Абе "РАЗБИРАЧ", като си нямаш никаква представа от Пунто ГТ, не дей да пишеш въобще в темата на колегата!!!Пунто ГТ 1 е 136 к.с. от завода.Пунто ГТ 2 е 133 к.с. Пунто ГТ 3 е 131 к.с.Така че без подобни изцепки.
                      Варна... Морето... Червеното Турбо Купе...

                      Pininfarina's Fiat Coupe 16V Turbo 195 h.p.++
                      Skoda Octavia II 1.9 TDI-PD DSG 105 h.p.

                      Коментар


                        #12
                        вий тука кола за продан ли обсъждате или си мерите пишките
                        ex.Мареа ТД100

                        Коментар


                          #13
                          Re: Пунто Гт 1 перфектно със леки подобрения 136 +++ 4300 лв

                          Speedster написа:
                          ..... Спортен филтър,голям кулер вграден в предната броня(но маскиран да неможеш да се отвориш за ко иде риеч ....
                          Чакай малко сега, какъв ще да е тоя вграден кулер? Идеята е колкото по-голяма площ се обдухва/охлажда - толкова по-добре..... по-студен въздух = по-малък обем Ако правилно съм разбрал вие сте го "маскирали" така, че да не се охлажда или ?! обесни моля те!
                          Bravo 1.2 16v, ноември 1999г.
                          Polo 1.0, юли 1997г.

                          Коментар


                            #14
                            stylius1 написа:
                            didich написа:
                            Добре бе "мееен" след като искаш да сме толко коректни ето тука може да си направиш справка http://catalog.auto.ru/catalog/cars/fiat/punto/колата трябва да е 133к.с. и след като има доработки би следвало да напишеш 133к.с.+++, а не 136!!!! сега ще кажеш , че пак си се объркал!!!, ами преди да пуснете дадено мнение го прочетете няколко пъти и ще избегнете публикуването на грешни текстове.Иначе мерси за предложението, ако беше в Сф с удоволствие бих се повозил в твойта бегачка, пък аз след това ще те повозя в мойта :D Успех все пак :D
                            Абе "РАЗБИРАЧ", като си нямаш никаква представа от Пунто ГТ, не дей да пишеш въобще в темата на колегата!!!Пунто ГТ 1 е 136 к.с. от завода.Пунто ГТ 2 е 133 к.с. Пунто ГТ 3 е 131 к.с.Така че без подобни изцепки.
                            Съгласих се с теб колега, явно и на руския сайт не им е пълна информацията МИР Бабо МИР :D
                            punto HGT

                            Коментар


                              #15
                              didich написа:
                              stylius1 написа:
                              didich написа:
                              Добре бе "мееен" след като искаш да сме толко коректни ето тука може да си направиш справка http://catalog.auto.ru/catalog/cars/fiat/punto/колата трябва да е 133к.с. и след като има доработки би следвало да напишеш 133к.с.+++, а не 136!!!! сега ще кажеш , че пак си се объркал!!!, ами преди да пуснете дадено мнение го прочетете няколко пъти и ще избегнете публикуването на грешни текстове.Иначе мерси за предложението, ако беше в Сф с удоволствие бих се повозил в твойта бегачка, пък аз след това ще те повозя в мойта :D Успех все пак :D
                              Абе "РАЗБИРАЧ", като си нямаш никаква представа от Пунто ГТ, не дей да пишеш въобще в темата на колегата!!!Пунто ГТ 1 е 136 к.с. от завода.Пунто ГТ 2 е 133 к.с. Пунто ГТ 3 е 131 к.с.Така че без подобни изцепки.
                              Съгласих се с теб колега, явно и на руския сайт не им е пълна информацията МИР Бабо МИР :D
                              Колегата ти даде точно колко са конските сили на punto mk1,2 и 3 за което му благодаря ,че ме отърва от ново писане и търсене да показвам на didich че е далеч от знанията на пунто 1 за возене няма как да те повозя щот аз продадох мойто gt преди 4 години и това е на френд Въпроса със кулера показвам ти какво означава вграден във бронята кулер самоче на мойта кола там е сив и се вижда при пунтото е черен и като е тъмна бронята и не е урезана пак влиза въздух ама явно не мога да пиша обяви или неможе да ме разберете Колегата със пунтото от симитли да ми пише едно лично какви са му ядовете с пунтото и ше ти дам телефона на майстора да се видите Моля ви не пълнете темата със спам !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                              Прикачени файлове
                              Cupra Fr

                              Коментар

                              Working...
                              X