Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Румъния - Пътищата все още ли са ад?!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Румъния - Пътищата все още ли са ад?!

    Моля за съвети!Налага ми се да мина през Румъния на път за Унгария ( Будапеща )Доколкото четох по форуми пътищата в Румъния са ужасни. Но всичките коментари които видях бяха от преди 2-3 години. Моля ако някой е минавал наскоро да ми поясни каква е пътната обтановка там и да даде някой съвет за маршрут. Мерси Много! :P

    #2
    значи мой приятел ходи вчера ма до Букурещ и го запитах,,ima malko magistraka sled granicata, posle dupka do dupka,mn po zle ot tuka,,само тва моа да ти помгна мисла,успех от др.колеги.

    Коментар


      #3
      Всички околовръстни в Румъния са кошмарни.
      Fiat Brava 1.8 16V GT

      Коментар


        #4
        Скоро ходих до Букурещ. Преди да стигнеш до тая "магистралка" си е лунен пейзаж. Даже на обратно малко преди Дунав мост на един десен завой има в края на асфалта такава дупка, че си личи как са изтекли там стотици литри масло и асфалта яко е дран от картери. Иначе след тая "магистралка" на места има пак дупчици. Аз като минавах точно ги запълваха - с пясък. В Букурещ пътищата са отлични.

        Коментар


          #5
          Миналата година брат ми ходи до Сибиу. Каза, че почти целия път до там бил в ремонт. Ако ремонта вече е свършил, може и да е добре

          Коментар

          Working...
          X