Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЗА ТРИЕНЕ!!!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ЗА ТРИЕНЕ!!!

    Марка:Ланчия Модел:Капа Двигател:2000 20V 147ps бензинов Цена:2300Дата на производство:1995 Пробег:230000 Цвят:Графит Екстри:ABS, Airbag, Аларма, Бордови компютър, Ел. Огледала, Ел. Стъкла, Климатроник, Ксенонови фарове, Лети джанти, Металик, Серво управление, Стерео уредба, Халогенни фарове, Центр. заключване Други:Kолата има газов инжекцион BRC, ксенонови фарове, лети джанти 15 цола, ел. регулиране на фаровете, ел. прибиране на огледалата.Ако не я продам до 1 месец ще я почвам да части. Контакти:0895492432;0885827771 ,ЛС или в темата. Краси Забележки:Има забележки по външния вид и салона Снимки:6626..3
    Алфа 156 2.4 JTD 20 V 175 кс

    #2
    dvigatela dobrelie 4e i iskash tolkova malko pari i pishi kolko goriПисането на кирилица е задължително."Модераторски екип на fiat-bg.org"

    Коментар


      #3
      Има ли проблем в колата че ще я даваш на части ако не я продадеш?
      Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
      Втората......пак същата!
      (_-_)______////_______(_-_)
      Punto75-Вече на жената!
      Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

      Коментар


        #4
        evgeni stefanov написа:
        dvigatela dobrelie 4e i iskash tolkova malko pari i pishi kolko gori
        Двигателя си е добре и колата си върви много прилично,а си гори също добре-може би около 13-15 градско.Сега газта е евтина така,че се понася.
        bmahob написа:
        Има ли проблем в колата че ще я даваш на части ако не я продадеш?
        Колата я взех за да я продавам на части,но като я покарах малко и ми стана тъпо да я почвам веднага на части и реших да се пробам да я продам цяла,че ми е малко мъчно да разкоствам здрава кола.Все пак ако не я продам,нямам друг избор.Затова и търся бартер за ударена или с блокирал двигател,може и здрава.
        Алфа 156 2.4 JTD 20 V 175 кс

        Коментар


          #5
          Алфа 156 2.4 JTD 20 V 175 кс

          Коментар


            #6
            Да правим бартер тогава.Давам ти перфектно черно Браво 1,4.
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар


              #7
              Tornado написа:
              Да правим бартер тогава.Давам ти перфектно черно Браво 1,4.
              Много си ми далече,а и имам предложения за доста по-близо до Перник.Благодаря все пак за предложението,Бравото е една от колите за която ще я сменя
              Алфа 156 2.4 JTD 20 V 175 кс

              Коментар


                #8
                tanas123 написа:
                Tornado написа:
                Да правим бартер тогава.Давам ти перфектно черно Браво 1,4.
                Много си ми далече,а и имам предложения за доста по-близо до Перник.Благодаря все пак за предложението,Бравото е една от колите за която ще я сменя
                Както си решиш аз не настоявам ти да дойдеш до Казанлък за бартера.
                Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                Коментар


                  #9
                  Засега давам предимство на една Брава дизел и ако колегата се откаже ще пиша.Все пак ако някой предложи нещо ще го имам на предвид.Предпочитам Браво или Брава,може и Ланчия Делта,но най-голямо предимство има някой с дизелов автомобил.
                  Алфа 156 2.4 JTD 20 V 175 кс

                  Коментар


                    #10
                    Алфа 156 2.4 JTD 20 V 175 кс

                    Коментар


                      #11
                      пиши ми на скъпе:scaniaforever да те питам за колата
                      Fiat Brava 1.6 16v

                      Коментар


                        #12
                        2500
                        Алфа 156 2.4 JTD 20 V 175 кс

                        Коментар


                          #13
                          ланча делта

                          колега бартер за ланча делта 2 98 год всички екстри клима ел пакет или алфа 155 2 0 тс с веригата 143 кс ланчата с леки забележки алфата за боя пиши ако имаш интерес

                          Коментар


                            #14
                            Re: ланча делта

                            pliosko написа:
                            колега бартер за ланча делта 2 98 год всички екстри клима ел пакет или алфа 155 2 0 тс с веригата 143 кс ланчата с леки забележки алфата за боя пиши ако имаш интерес
                            За Алфата незнам,ама Делтата ти е скъпа и не мисля да доплащам.Така че остани си със здраве
                            Алфа 156 2.4 JTD 20 V 175 кс

                            Коментар


                              #15
                              tiuyj

                              колега никои не ти е казал да доплащаш но щом не искаш добре

                              Коментар

                              Working...
                              X