Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

колеги, продавам FIAT TEMPRA SW 1.9 TDS 2900лв, СПЕШНО!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    колеги, продавам FIAT TEMPRA SW 1.9 TDS 2900лв, СПЕШНО!

    та значи количката е тъмно син металик, както се вижда на снимката, цената е 2900лв.!http://mobile.bg/perl/main.cgi?topme...863&f1=details В много добро състояние, мотора е абсолютно без никакви грижи, маслото се сменя на 10 000 км, в момента е на 7 000, пали на -12 - 13 градуса /най-студеното на което бил/ ведната от 1 оборот, не пуши въобще, не гори масло! За мене мотора е перфектен!колата има ел. люк, ел. стъкла, серво, касетофон BLAUPUNKT, халогени в бронята, багажник отгоре на покрива /фабричен си е, сребрист алуминиев/.По колата е сменено:предница:Носачи - чисто нови преди 2 месецанакрайници - чисто нови преди 1 месецнакладки - преди 4 месецаотзад:нови накладки на барабаните + нови спирачни цилиндърчетапо мотора и моторната уредба нищо не е сменяно, защото нищо не е давало ядове!Салона е доста приличен, в колата не се пуши.забележки:левия и десния панел на задната броня за пукнати /съвсем малко/на тапицерията на предната седлака на шофьора има изпуснали конци,боята на пластмасата над вратата на багажника е със изтъркана боя.пластмасата на таблото съм я облепил с фолио, защото беше в лошо състояние /не съм се справил блестящо обаче/...освен изреденото по колата няма абсолютно нищо за смяна! Сядаш палиш и тръгваш!колата е на мое име, всички документи са изрядни, всичко е платено, нови номера, новия талон!летите джанти за 14" оригиналните на фиат и са съвсем прави, в момента отпред е със 2 от железните като за зима...цената на количката е 2900 лева и се продава СПЕШНО! колата е в софия, има я и в mobile.bgможе да се види по всяко време, за контакти тел. 088 77 63 719 сашо се казвам!
    Прикачени файлове
    Nissan Sunny N14 sedan 1.6 16V TWINCAM
    PETROL/LPG, pioneer P7600

    #2
    СПЕШНО Е! 200лева коментар!

    СПЕШНО Е! 2900 е цента /до скоро я бях пуснал на 3400, но ме притискат за пари много сериозно/
    Nissan Sunny N14 sedan 1.6 16V TWINCAM
    PETROL/LPG, pioneer P7600

    Коментар


      #3
      Аз тъкмо си търся Фиат Темпра комби. Тази определено ми харесва, само да не беше дизел

      Коментар


        #4
        за колата!

        е Дизел е, ама по случая аз няма какво да направя!Мотора на тая темпра е супер запазен, при никакви положения не можеш да видиш дори и черен пушек зад нея! Масло от никъде не тече, и не гори масло!Още се продава! И ми е още по спешно
        Nissan Sunny N14 sedan 1.6 16V TWINCAM
        PETROL/LPG, pioneer P7600

        Коментар


          #5
          А цената подлежи ли на комнтар? Проблема ми е че си бях харесала една Темпра, 95-та година, леко ударена отпред и отзад на цена 2250. Тъкмо изтелгих пари и тръгнах да я купувам, и собственика и се обади че се отказал да я продава Сега търся да си купя някоя друга Темпра да ми мине поне малко яда че изтървах онази.

          Коментар


            #6
            крайна цена няма! ако купувача е сериозен ще се разбереме!

            крайна цена няма! ако купувача е сериозен ще се разбереме!
            Nissan Sunny N14 sedan 1.6 16V TWINCAM
            PETROL/LPG, pioneer P7600

            Коментар


              #7
              jadi написа:
              Аз тъкмо си търся Фиат Темпра комби. Тази определено ми харесва, само да не беше дизел
              Колега, явно не си карал дизел и незнаеш какво изпускаш - още повече че този мотор на Фиат е перфектен - 92 к.с. и около 190 N.m въртящ момент - колкото на двулитровата Темпра инжекция и ускорява за 11-12 секунди до 100, извътградско гори около 5,5/100 при каране със 120-130.Ако беше от Варна щях да ти дам да покараш малко да се надъхаш Не че те убеждавам ама това е най-добрият мотор слаган на Темпра
              Alfa 156 2.4JTD ~180p.s., Alfa 145 1.9 JTD~140p.s., MAREA 2.4TD124p.s., TEMPRA 1.9 TD-92p.s., TIPO 1.6 2act-90p.s.

              Коментар


                #8
                pinifarina написа:
                jadi написа:
                Аз тъкмо си търся Фиат Темпра комби. Тази определено ми харесва, само да не беше дизел
                Колега, явно не си карал дизел и незнаеш какво изпускаш - още повече че този мотор на Фиат е перфектен - 92 к.с. и около 190 N.m въртящ момент - колкото на двулитровата Темпра инжекция и ускорява за 11-12 секунди до 100, извътградско гори около 5,5/100 при каране със 120-130.Ако беше от Варна щях да ти дам да покараш малко да се надъхаш Не че те убеждавам ама това е най-добрият мотор слаган на Темпра
                Колежката вече си я е купила! Виж тук http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=4436Остава да почерпи!
                VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                Нека Силата на бъде с Нас...

                Коментар


                  #9
                  колата е продадена, и по-добре!

                  колата е продадена, и по-добре!
                  Nissan Sunny N14 sedan 1.6 16V TWINCAM
                  PETROL/LPG, pioneer P7600

                  Коментар


                    #10
                    Re: колата е продадена, и по-добре!

                    turbobanana написа:
                    колата е продадена, и по-добре!
                    Здравей,Можеш ли да погледнеш тук: http://www.fiat-bg.org/forum/viewtop...6cc8e94dcc4047И да кажеш от къде идва този проблем? Случвало ли се е докато ти я караше, и имаш ли идея как да се поправи?

                    Коментар


                      #11
                      ПРОДАДЕНА Е!

                      ПРОДАДЕНА Е!
                      Nissan Sunny N14 sedan 1.6 16V TWINCAM
                      PETROL/LPG, pioneer P7600

                      Коментар


                        #12
                        Разбрахме, че е продадена. Разбрахме и защо е продадена. Поне кажи на жената ако знаеш нещо за проблема...Jadi, стискам палци повредата да не е сериозна и съм сигурен, че веднъж влязла във форма колата ще ти доставя много удоволствие.
                        Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

                        Коментар


                          #13
                          Re: ПРОДАДЕНА Е!

                          turbobanana написа:
                          ПРОДАДЕНА Е!
                          Еми честито тогава!Така като гледам май не Jadi ами ти трябва да почерпиш!Ако имаш представа къде е проблема можеш да обясниш съвсем нормално,ако ли пък не-кажи че не знаеш.Във всички случаи няма нужда да злорадстваш!
                          Fiat Punto 1.7 TD

                          Коментар

                          Working...
                          X