Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мареа и Жигула на "Тракия"...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мареа и Жигула на "Тракия"...

    Нова кървава катастрофа стана на автомагистрала "Тракия" малко след Вакарел в платното в посока Пловдив около 21 часа.Това съобщиха за Дир.бг от Националния медицински координационен център.На мястото на инцидента е пристигнала полиция, която е отцепила движението по магистралата. Фиат Марея се е блъснал със зелена жигула с благоевградска регистрация, която е разполовена на две части, предаде БГНЕС. Едната й част е излетяла на около 30 м метра от другата. Останките от автомобилите са разпилени на около 1 км по магистралата.По първоначална информация при жестоката катастрофа има двама загинали и няколко ранени, които са откарани от екипи на Бърза помощ в столични болници.

    #2
    Е..си! Какво е това чудо. Лудницата по нашите пътища е пълна. Само не мога да разбера с каква скорост са се нацепили, че мареата да откъсне предницата на жигулата
    Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

    Коментар


      #3
      Yellow_Flash_Colorz_PDT_33 Yellow_Flash_Colorz_PDT_33 Yellow_Flash_Colorz_PDT_33 ...ужас! Колеги пазете се и си отваряйте очите на 1000!
      Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
      Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
      http://www.keepfighting.ms

      Коментар


        #4
        То е ясно защо Жигулата е на две.Просто са и много годинките и е доста изгнила да понесе такъв удар.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          noriaga написа:
          Е..си! Какво е това чудо. Лудницата по нашите пътища е пълна. Само не мога да разбера с каква скорост са се нацепили, че мареата да откъсне предницата на жигулата
          Наистина е доста интересно с каква скорост са били... а иначе има всякакви хора по пътищата че не е истина, не поглеждат в огледала, не спазват дистанции... ужас е..
          FIAT BRAVO SX 1.6 16V '96 ex...
          FIAT Doblo Cargo 1.9 JTD
          Alfa Romeo 147 1.9 JTD '01 now

          Коментар


            #6
            На жигулата и е дошло тежко.
            Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

            Коментар


              #7
              Адска катастрофа, дали загиналите са от Мареята, всъщност тъпо е да се интересувам от коя кола са, като изобщо ги има, но все пак ми е интересно. Явно Мареата е преметнала Жигулата през капака, защото пораженията са много високо.
              --Старата ръжда любов не хваща!--
              156 sportwagon 1,9 jtd 115
              ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

              Коментар


                #8
                Удара е много странен не знам как оперативната група е разбрала какво е станало всъщност.При всички случаи Мареата е ударила руската машина странично.
                Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                Коментар


                  #9
                  Сутринта казаха, че жигулата е била без фарове и освен мареата са го ударили още няколко коли.
                  Marea Weekend HLX Jtd 110

                  oO(_)____////____(_)Oo

                  Коментар


                    #10
                    Точно това си мислех или е била без фарове или се е движела изключително бавно, каквото и да е, трагедията е налична ...
                    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                    Коментар


                      #11
                      За мен Мареята се е движела доста бързичко, да не употребявам друга дума и на лекото завойче дето се вижда от снимките я е изтървал. Да не говорим че повечето хора като изпреварват преди да се приберат обратно в своето платно не поглеждат огледалото дали са на достатъчно разстояния пред този дето са го изпреварили и стават такива глупави засечки.А пък най-ми е интересно как не могат да държат едно платно по магистралата в завой и шарят между двете, това при изпреварване.Жалко за хората наистина.
                      Fiat Punto ELX 1.9 JTD 80 к.с.
                      Fiat Brava SX 1.4 12V - много хубава кола беше

                      Коментар


                        #12
                        Цялата катастрофа е от 3 коли 2-фиат мареа и жигулата , жигулата кара бавно в средната лента без светлини, 1 фиат мареа който е карал със 120км/ч, вижда жигулата намаля и я удря отзад, в същото време ги изпреварва 2-та мареа която вече удря жигулата и я разделя.Пораженията на 1- та мареа са счупен фар и нагънат капак, което според мен значи че тя удря жигулата с не повече от 60-70км., което значи че жигулата е карала под минималната задалжителна скорост. След удара жигулата се завърта перпендикулярно на пътя и в този момент минава 2-рата марея и я удря, което според мен значи че 2-рата марея е карала доста бързичко за да я разцепи така.
                        FIAT - TIPO 2.0i.е

                        Коментар


                          #13
                          Ми с колкото се кара по магистрала какво....Все едно не сте дигали над 150 на магистрала.И като тръгне да става нещо си става бързо...
                          Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
                          Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
                          Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

                          Коментар


                            #14
                            soulkeeper написа:
                            Цялата катастрофа е от 3 коли 2-фиат мареа и жигулата , жигулата кара бавно в средната лента без светлини, 1 фиат мареа който е карал със 120км/ч, вижда жигулата намаля и я удря отзад, в същото време ги изпреварва 2-та мареа която вече удря жигулата и я разделя.Пораженията на 1- та мареа са счупен фар и нагънат капак, което според мен значи че тя удря жигулата с не повече от 60-70км., което значи че жигулата е карала под минималната задалжителна скорост. След удара жигулата се завърта перпендикулярно на пътя и в този момент минава 2-рата марея и я удря, което според мен значи че 2-рата марея е карала доста бързичко за да я разцепи така.
                            с 2 думи някой дядка кат моя дядо на 70 години си се е качил в наборката жужа която е толкова стара и изгнила и издухана че повече от 60 не вдига и няма никакви светлини и спирачки.дано да няма жертви от другите 2 коли.заради някой смотлю дет нема пари да си стегне колата и да е вкара в ред става така.ето за тва в др страни няма толкова загинали.там тех.преглед не се минава само с талон и 20 кинта рушвет.в бг има коли без светлини и накладки и наполовина без купета (корозиики по 20 санта радиус ).

                            Коментар


                              #15
                              Преди няколко дни настигнах към края на магистралата една жигулка, която се движеше малко неадекватно. Бях доста уморен и си кретах с около 100. Онзи по едно време даде газ, след това наби спирачки... изпреварих го и ужас! Този тъпанар караше на дълги и направо ми взе здравето. Започнах да му миган със светлините за мъгла. Онзи загаси дългите, но остана на габарити. След малко пусна фаровете - направо на дълги! Надявах се на караулката да има полицаи, но уви... Дадох повечко газ за да се отърва от този идиот... Само да спомена, че преди няколко годни ми се е случвало в лявата лента на магистралата да засека Москвич с включени дълги движещ се срещу мен! Луди и прости хора много!
                              Frontera Sport, X20SE март 1998

                              Коментар

                              Working...
                              X