Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Fiat Marea SX седан

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Fiat Marea SX седан

    Здравейте колеги, Направих сделка за едно ATV миналия ден но понеже момчето нямаше как да ми доплати ми остави една Марея бивше такси. Марка:FIAT Модел:MAREA Двигател:1.6 16V - 103k.c. Дата на производство:23.02.2001(според големия талон) Пробег:323 000км Цвят:Жълт Екстри:Климатик(няма му ремъка не знам причината),4(5) Врати, ABS(свети лампата на таблото), Airbag(и неговата лампа свети),TAXI,Бордови компютър,Газова уредба Stargas с емулатор, Ел. Стъкла(дясното не работи), Застраховка(до 06.2009г.), Серво управление, Стерео уредба(оригинална), Центр. заключване Забележки: потропва отпред, предните и задните седалки са различен цвят. като цяло колата е в добро състояние за цената си, а да я пускам на части не ми се занимава. Всички врати, капаци и калници на колата са идеално прави.Гражданската е на вноски и е платена до 06.2009, тогава трябва да мине и на преглед, няма винетка. Цена:1800лв(подлежи на коментар) За контакти:0888 94 24 83 - Драго, Skype: djdtd_ снимки: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=364046

    #2
    Нова цена 1500лв спешно до петък след това отива в моргата

    Коментар


      #3
      Тази Марея вече е известна във форума или поне снимките й.
      NOW: ???
      Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
      Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

      Коментар


        #4
        svetkos_ написа:
        Тази Марея вече е известна във форума или поне снимките й.
        от къде?

        Коментар


          #5
          Мисля, че от тук... или?http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=41504Успех в продажбата!
          NOW: ???
          Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
          Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

          Коментар


            #6
            Двигателя как е, работи ли? Гледам, че има голямо разстояние между калниците и предния капак, силно ли е удряна? Има ли нещо платено(гражданска, данък, винетка)?
            --Старата ръжда любов не хваща!--
            156 sportwagon 1,9 jtd 115
            ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

            Коментар


              #7
              van_dal написа:
              Двигателя как е, работи ли? Гледам, че има голямо разстояние между калниците и предния капак, силно ли е удряна? Има ли нещо платено(гражданска, данък, винетка)?
              Колега в първия пост съм написал че колата я имам 2 седмици и начина по който съм я придобил наистина не знам историята и, но капаците са си прави, сигурно е имала удар/и но не знам нищо, така относно двигателя на бензин си работи супер, на газ също работи(но не ме кефи в смисал личи си че колата е направена да се кара на бензин), маслото в двигателя е чисто и бистро, антифриза също. Колата е с платена гражданска до юни месец, тогава и на преглед трябва да мине, винетка няма. Така по повод на колегите които са силни с клавиатурата, АБС-а не му работи предния ляв датчик на колелото(установено на дигнастика) не знам цена на такъв датчик. Иначе въздушната възглавница свети да, защо свети не знам .Купето е право, каквото и да е имало като удар е оправено. За повече информация на телефона. На мен лично колата ми допада и според мен без да се види е излишно да се коментира една кола.

              Коментар


                #8
                1500лв up

                Коментар


                  #9
                  Продадена да е честита на новия щастлив собственик

                  Коментар

                  Working...
                  X