Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

оригинален касетофон мареа, брава ,браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    оригинален касетофон мареа, брава ,браво

    касетофончето е много запазено и с всички стикери .ако има желаещи на лс,скайп,имейл или 0883382627 цена 30 лв.
    Прикачени файлове

    #2

    Коментар


      #3

      Коментар


        #4
        здравейте един колега ме попита за функцията за делене на предни и задни колони (дали я има касетофона).колега благодаря че ми звънна обаче немога да открия инфо за тоя касетофон в нета ,а несъм го чопкал когато купих колата.само знам че всичко е наред с него . сори че те набутах само без да ти дам никакъв отговор .АКО НЯКОЙ КОЛЕГА Е СИГУРЕН ЧЕ ИМА НЕКА ДА СЪДЕЙСТВА И ДА ДАДЕ ТУКА МНЕНИЕ ЗА ДА МОЖЕ ДА СТАНЕ СДЕЛКА.

        Коментар


          #5
          аз съм с такъв и има тази функция AD182 H e modela

          Коментар


            #6
            lubomm написа:
            аз съм с такъв и има тази функция AD182 H e modela
            моя е модел AD182 М .моля спестете едно качване за проба на касетофона .който знае да пише дали има функцията за разделяне на предни и задни колони. благодаря предварително

            Коментар


              #7
              ДА - точно този модел AD182 М (касетофона на снимката) е четири-канален, т.е. има изводи за предна и задна линия; изводите са:
              • преден ляв преден десен заден ляв заден десен
              и в менюто на касетофона има опция за регулиране силата на предната и задната линиифабрично обаче е свързан с преходник (онази бялата пластмаса на долната бука), който обединява сигнала от двете линии в една, а говорителите на таблото (пищялки, нискочестотни) и тези във вратите (мидбаси, среди+малко ниски) са вързани паралелно (на една линия)ако се слагат говорители на задната кора, трябва да се махне преходника
              2.4 JTD

              Коментар


                #8
                евала за изчерпателния отговор .найстина има преходник .дано сега да го спазара с колегата.

                Коментар


                  #9
                  касетофона е продаден.

                  Коментар

                  Working...
                  X