Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

касетофон

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    касетофон

    продавам касетофон за мареа оригинален с упражление от волана 50лв.
    Прикачени файлове

    #2
    Супер касетофон! С хубави колони свири страхотно, дори на радио. Един приятел с такова радио. Аз съм с другия модел и на чейнджър и на радио звукът е страхотен. Но е за хора, които обичат оригиналния вид на колата. Аз съм един от тях, още повече след като се сдобих и с чейнджър. Колега, успех в продажбата!
    NOW: ???
    Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
    Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

    Коментар


      #3
      Извинявай колега, че не е точно по темата ..... и аз си взех същия точно за да не си развалям вида на колата, взех и чейнджър, но накрая се оказа че нямам прокаран кабел. Ако имаш евентуално какви пари му търсиш , успех с продажбата!
      Fiat Brava 1.4/12v (96).... ммм бордо !
      Citroen Berlingo 1.4/8v (04)

      Коментар


        #4
        svetli4a написа:
        Извинявай колега, че не е точно по темата ..... и аз си взех същия точно за да не си развалям вида на колата, взех и чейнджър, но накрая се оказа че нямам прокаран кабел. Ако имаш евентуално какви пари му търсиш , успех с продажбата!
        Само един съвет, сложи си чейнджъра под седалката, за да ти е по-удобно. Моят го поставих в багажника, но не ми се занимава да си вадя кабела пак. Иначе гледай да е легнал. Аз с моя имах проблем, когато беше верикално. Просто не върваха дисковете. Сложих го легнал и вече всичко е супер. Денся! :D. И не забравяй да завъртиш от двете страни ключетата на Н, ако не е на тях. И се извинявам на колегата за спама в темата му.
        NOW: ???
        Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
        Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

        Коментар


          #5
          касетофон

          не колега нqмам кабела

          Коментар

          Working...
          X