Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Фиат Браво 1.4 12В 1997г. Оптичен тунинг...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Фиат Браво 1.4 12В 1997г. Оптичен тунинг...

    Продавам си фиатчето 1.4 12в в перфектно състояние.Марка: ФиатМодел: БравоГодина:1997г.Мощност: 82кс.БензинЕл.ОгледалаЕл.стъклаСтерео УредбаХидравликаКожен салонИмобилайзерКолата е в перфектно състояние с малки забележки по броните,който се оправят за 1 2 дни максимум. По предницата е сменено почти всичко като(носачи,къси и дълги накрайници,карета) .Обслужена е преди 3000км. Джанти 16" ОЗ с почти чисто нови гуми 205/45/16. Спортно окачване Eibach. Стерео уредба с ДВД Пайнер+бас+усилвател за всички говорители в колата.Генерация отпред до отзад завършваща с Мъфлър.Има застраховка,преглед,винетка до края на 2009. Цената е 5300лв. тел.0878570544 Пепи 0883326210Skype: crazy_boy_161
    Прикачени файлове

    #2
    Страхотно зверче На фона на Вагените Е направо като хищник
    Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

    Коментар


      #3
      Прикачени файлове

      Коментар


        #4
        Как отваряш вратите и защо трябваше да правиш този тунинг на кола с двигател 1,4 не 82 ,а 80 к.с.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          Ами защо? Защото нямах възможност тогава да купя с по голям мотор...... Ако не я продам до 2 месеца ще и присадя 2.0 турбо и ще си я оставя моя и няма да се продава....

          Коментар


            #6
            Tornado написа:
            Как отваряш вратите и защо трябваше да правиш този тунинг на кола с двигател 1,4 не 82 ,а 80 к.с.
            Е не може всички да са 200+ Колегата е истински фен и по колата му си личи че има вкус наистина.Относно до вратите премахнати са ключалките и дръжките с цел по изчистена визия и тя си е постигната, вратите се отварят с дистанционно Успех с продажбата (варянта да не я продаваш и да присъдиш ново сърце според мен е по добър но... ти си знаеш )

            Коментар


              #7
              колега това е идеята ако не се продаде до 1 2 месеца. Тогава като и метна другия двигател няма да я продавам изобщо... Тогава ще е наистина уникална.

              Коментар


                #8

                Коментар


                  #9
                  Tuning Mode написа:
                  Tornado написа:
                  Как отваряш вратите и защо трябваше да правиш този тунинг на кола с двигател 1,4 не 82 ,а 80 к.с.
                  Е не може всички да са 200+ Колегата е истински фен и по колата му си личи че има вкус наистина.Относно до вратите премахнати са ключалките и дръжките с цел по изчистена визия и тя си е постигната, вратите се отварят с дистанционно Успех с продажбата (варянта да не я продаваш и да присъдиш ново сърце според мен е по добър но... ти си знаеш )
                  Новото сърце ще иска и ново окачване и спирачки дали си заслужава?
                  Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                  Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                  Коментар


                    #10
                    Ами колега според мен си заслужава.Няма друго такова браво в българия,поне не съм видял все още. Отгоре на това като(ако) стане 200+ коня дали няма да е уникално? Маниак съм да правя от нищо нещо и искам да го направя,това остана по колата да се прави.Сложи ли му се 2.0 20В Турбо колата няма да се продава. :D

                    Коментар


                      #11

                      Коментар


                        #12
                        :P

                        Коментар


                          #13
                          Хайде колеги,никой ли не иска готина количка.... КОлата ще е с нова броня след 2 3 дни... Като на оранжевия сеат на снимката.... Цената на колата е 5000лв,като е възможен коментар в границите на разумното. Колата е с чисто нови 17" джанти...... ДВД-то е продадено...
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                            #14
                            4850 спешноооо

                            Коментар

                            Working...
                            X