Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам лети джанти 15 6.5J 4 x 98 централен отвор 58.1

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам лети джанти 15 6.5J 4 x 98 централен отвор 58.1

    колеги джантите се продават само поради една причина не ми станаха на реното то било с 4 x 100 ама кои да гледа . цената е твърда 320 лв . ето снимки на тях се вижда реалното състояние на джантите като забележка може да се каже едно козметично изправяне вижда се на някоя от последните снимки . много ме е яд че не ми паснаха на колата защото са много добри като дизаин и състояние .http://www.snimka.bg/album.php?album...d=11492632до последно джантите баха с гуми и балансирани , но гумите заминаха . дано съм бил изчерпателен за състоянието . и дано зарадвам някои колеги които карат италианки :D :D :D . ако съм пропуснал нещо модераторите да ме извинят и само безаварийни :D :D :P

    #2
    Колега аз имам джанти 4.100 а си търся за Бравото 4.98 ако става нещо да ги бартеросаме с някакво доплащане .Ако имаш интерес пиши на Л.С.
    ..............

    Коментар


      #3
      Много добре изглеждат. Възможно ли е транспортиране до Варна?

      Коментар


        #4
        jasonstorm написа:
        Много добре изглеждат. Възможно ли е транспортиране до Варна?
        да с еконт .модераторите да ме извинят ако съм нарушил правилата за ъпване (няма да се повтори)

        Коментар


          #5
          Колега много благодаря за джантите....аиде без аварийно!!!
          Fiat Bravo GT 1.8 16V 113hp с малко тЮнинг (снегорин)
          KONI SPORT SUSPENSHION+EIBACH SPORT SPRINGS
          Изработка на всякакви изделия от стъклопласт за леки и товарни автомобили-брони,прагове,калници,капаци,маски,надстройки и други!

          Коментар


            #6
            джантите са продадени , сега радват колегата Racer GT от Пловдив. колега качи някоя снимка да видим как е с тях темата е завършена . от тук нататък модераторите да се оправят и само безаварийно на колегата :P :P :P

            Коментар


              #7
              predvaritelno se izvinqvam za latinicata.. po temata:kolea predi 2 4asa si kupih absoliutno sy6tite janti s gumi bez nikakvi zabelejki idealno pravi za 300 lv.. taka de uspeh i 4estito na noviq sobstvenik

              Коментар

              Working...
              X