Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

малко осветление

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    малко осветление

    Е и аз да се похваля с нещо не че е кой знае какво но ме радва (чуствам се като в бързи и яростни) Та сериозно. Какво мислите?А и набирам предложения и идей как да направя всичко да свети синьо
    Прикачени файлове
    Fiat Bravo 1.9 TD100

    #2
    Re: малко осветление

    Anaboliy написа:
    Е и аз да се похваля с нещо не че е кой знае какво но ме радва (чуствам се като в бързи и яростни) Та сериозно. Какво мислите?А и набирам предложения и идей как да направя всичко да свети синьо
    Таблото е с бели крушки и има зелено фолйо пред тях
    _______________________________________
    0885261834

    Коментар


      #3
      сериозно? тва значи ли че може да се отлепи и да се сложи синьо? ще стане мн по яко. А как са тия врътките за парното и копчетата на радиото?
      Fiat Bravo 1.9 TD100

      Коментар


        #4
        Anaboliy написа:
        сериозно? тва значи ли че може да се отлепи и да се сложи синьо? ще стане мн по яко. А как са тия врътките за парното и копчетата на радиото?
        Е да де. тва за круките е, което аз обясних..То може да се махне и да се сложи друго, но пак си остават неприятностите, за оито обясних...http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=3942
        FIAT BRAVO 1.6 16V

        Коментар


          #5
          добре де ама ти кво точно си пробвал? махал ли си фолиото отзад(зеленото)? и защо ще стане на точки? мн съм навит за тва.А за стрелките мисля че ще се виждат.
          Fiat Bravo 1.9 TD100

          Коментар


            #6
            Не те ли дразни като караш в тъмното?
            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
            Нека Силата на бъде с Нас...

            Коментар


              #7
              ми не даже ми е гот. то като караш и си гледаш пътя не се набива мн на очи
              Fiat Bravo 1.9 TD100

              Коментар


                #8
                Няма ли да е по добре,вместо да правиш всичко синьо,да сложиш зелени неони и всичко да ти свети зелено :D
                ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                Коментар


                  #9
                  Anaboliy написа:
                  добре де ама ти кво точно си пробвал? махал ли си фолиото отзад(зеленото)? и защо ще стане на точки? мн съм навит за тва.А за стрелките мисля че ще се виждат.
                  Защото фолиото е дифузно. Тоест разпространява светлината, за да не свети на точки. А за стрелката бъди сигурен, че няма да се вижда, защото като смесиш синия с червен цвят нищо се не види..Ето ти снимки ако не вярваш.>http://www.autoextrem.de/attachment,...entid-7760.htmТук се вижда и че е на точки и че Не се виждат стрелките...A ето още едно, където е сложено дифузно фолио, но проблема със стрелките, както казах, пак остава.Тук обаче са сменени и циферблатите със такива, които светят синьоhttp://www.autoextrem.de/showthread....5&page=2&pp=10Ако смениш вече и стрелките, тогава ще стане
                  FIAT BRAVO 1.6 16V

                  Коментар


                    #10
                    имаш ли идея от каде да си намеря дифузно фолио? А иначе за стрелките те са светловофи пак и може да се сменят предполагам Но сам почти сигурен че ще се вижда, незнам на оня пич каква му е стрелката, но то попринцип има такива дето не им светят стрелките
                    Fiat Bravo 1.9 TD100

                    Коментар


                      #11
                      хмм втория линк изглежда добре но интересно що несвети стрелката тя попринцип като гледам при мен е свтловод оцветен в червено и една бяла лампичка в началото.МОже и да греша но на пръв поглед така ми се струва
                      Fiat Bravo 1.9 TD100

                      Коментар


                        #12
                        Anaboliy написа:
                        хмм втория линк изглежда добре но интересно що несвети стрелката тя попринцип като гледам при мен е свтловод оцветен в червено и една бяла лампичка в началото.МОже и да греша но на пръв поглед така ми се струва
                        Е така е де. Но отдолу е оцветена червено. Имай предвид, че втория пич си е сменил циферблата и той самия е оцветен е със сини числа. Ако сложиш само диоди няма а стане толко яко, защото цвета е друг. Абе и аз мисля, че може да стане по някакъв начин, ама не знам защо, стая стрелка никой не се оправя. Има един начин, Под самата стрелка, зад циферблата да се сложи по един диод на всяка стрелка..Ама трябва да си добър в запояването и не знам как да си прокараш ток за нея...Иначе стрелата вътре самата е с червен оцветител. За това не става с друг цвят. Ако набараш обаче онякъде бяла стрелка ще стане...
                        FIAT BRAVO 1.6 16V

                        Коментар


                          #13
                          кажи откаде да намеря такова фолио стрелката ще я направя номера е другото да стане готино и разномерно да свети
                          Fiat Bravo 1.9 TD100

                          Коментар


                            #14
                            Anaboliy написа:
                            кажи откаде да намеря такова фолио стрелката ще я направя номера е другото да стане готино и разномерно да свети
                            Еми не знам братле. Както казах съм в Германия. Ако купя тук и ти го пратя ме е страх, че ще се загуби както доста неща, които съм пращал. Освен това купуването не е много сигуно, защото единствеото място, където съм намерил е доста измислен сайт. Ако намеря нещо ще взема и за теб един лист. Те се продават формат А4. Но аз повече се надявах като се върна март(евентуално) там да намеря.. Айде потърси ако можеш...поразпитай насам натам. ..А ако още не си го направил до март ти предлагам да се съберем и да го направим заедно...А ако измислиш нещо мисли, че и на мен ми е интересно
                            FIAT BRAVO 1.6 16V

                            Коментар


                              #15
                              а я си кажи мението за тези сини лампички в копето? харесва ли ти ?ама чесно гледам че и на теб ти се ще сам да си я направиш на космически кораб (познато ми е)
                              Fiat Bravo 1.9 TD100

                              Коментар

                              Working...
                              X