Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Части за Браво 1.6 97г. (Нови по-ниски цени)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Части за Браво 1.6 97г. (Нови по-ниски цени)

    Части за Браво 1.6 97г. ZFA18200006049454София0888 654 611Барче, средна конзола или каквото е там - 15лв.Бутоните за огледалата - 10лв.жабка - 10лв.капаците за огледалата - остана десният - 5лв.кора зад левият стоп без плафон - 5лв.огледало за задно виждане - 10лв.пепелник заден (капачето не иска да стои затворено) - 5лв.мокетите в багажника (това бялото не знам какво е но само трябва да се изтупа и пада) - 10лв.задна кора дясна - 10лв.задна кора лява - 10лв.задна седалка (без подглавници е) - 40лв.табло - 20лв. пластмасата към него - 15лв.волан без еърбег - 20лвпластмасата под десния калник - 7лв.дръжки 3 броя (вътрешните) - 10лв.мигачи по 5лв. 6ройката.стартер - 40лв.[/img]http://photo-zona.net/images/user31517/album18277/large/1249213323_nphg0045_starter.JPG[img]катализатор ра6отещ - 80лв.десен носач Технорот, турски, на около 10-15К - 15лв.водна помпа - 20лв.средната конзола - 20лв.(6ез врътките за парното, с платмасата за CD но е спукана, може да се сложи), останалото табло 30лв.задни стъкла (ляво и дясно) - по 10лв. брой. Двете 15лв.Двигател - продаден е единия вал и главата.2 6роя електрически огледала, по 30лв.Ръчна - 10лв.Жило за багажника - 10лв.Полуоски по 20лв. за 6рой.Кори за вратите (лява без бутоните - 15лв) (дясна с бутоните - 25лв)Спирачни апарати, накладките са продадени. - 15лв. двата.Няма - брони, капак преден и заден, калници, скорости, радиатор, моторче предни чистачки, бобина, предни седалки,генерация, рейка, заден мост и още няколко дреболии.[/img][img][/img]
    Ex Fiat 126P
    Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
    Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
    Alfa Romeo 147 1.6 TS
    Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

    #2
    перфектната обява така се прави колега,успех с разпродажбата
    http://s5.bg.bitefight.org/c.php?uid=108022

    Коментар


      #3
      дръжки за вратите ... външни ?

      Коментар


        #4
        Само дясната, лявата някой я счупи. А за цена - 15лв.
        Ex Fiat 126P
        Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
        Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
        Alfa Romeo 147 1.6 TS
        Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

        Коментар


          #5
          туи дясно ли е или ляво бе човек .... мене ми изглежда от странта на шофьора ... за мене тва е ляво ... ако е тя ... кажи от къде си и да правиме сделката ..... даи снимка и на счупената да вида колко е счупена може и нея да зема ако мога да сглобя от 2-1 моята горе долу я бива

          Коментар


            #6
            Ex Fiat 126P
            Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
            Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
            Alfa Romeo 147 1.6 TS
            Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

            Коментар


              #7
              ти ли беше моя човек с дръжките ) докъде си с тях ... а и трябва ми един говорител ама довечера ще го снимам да видиш дали е същия ... отзад отляво мисля че ми ръмчеше нещо

              Коментар


                #8
                колега, предните седялки в какво състояние са, ще може ли някоя снимка?
                Bravo 1.6 16V '96
                класика

                Коментар


                  #9
                  martinharry написа:
                  колега, предните седялки в какво състояние са, ще може ли някоя снимка?
                  Няма ги вече. Само задна остана.
                  Ex Fiat 126P
                  Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                  Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                  Alfa Romeo 147 1.6 TS
                  Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                  Коментар


                    #10
                    Ъп
                    Ex Fiat 126P
                    Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                    Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                    Alfa Romeo 147 1.6 TS
                    Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                    Коментар


                      #11
                      Контактната клема на задния капак...трябва ми комплекта ?Застопоряваштия механизъм за дясна врата ?Дай обща цена
                      Opel Astra Coupe Bertone Turbo Z20LET 200 hp
                      Fiat Bravo 1.6 16v 118 hp ПРОДАДЕН !!!

                      Коментар


                        #12
                        коелга оригиналните колони във вратите.. 1 бройка ми трябва?
                        Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
                        Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

                        Коментар


                          #13
                          biricata написа:
                          Контактната клема на задния капак...трябва ми комплекта ?
                          15лв.Фиксаторите вече ги нямам, продадени са. Иначе са еднакви за лява и дясна врата."колега оригиналните колони във вратите.. 1 бройка ми трябва?"5лв. броя (здрави са и двата)
                          Ex Fiat 126P
                          Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                          Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                          Alfa Romeo 147 1.6 TS
                          Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                          Коментар


                            #14
                            Колега търся това :От към шофъорската страна, понеже са различни. Навътре е цял капак под който вървят маркучите за спирачките.
                            Fiat Bravo 1.8 GT 113Hp++
                            Lancia Lybra 1.8 131Hp

                            Коментар


                              #15
                              Счупено беше и го изхвърлих.
                              Ex Fiat 126P
                              Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                              Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                              Alfa Romeo 147 1.6 TS
                              Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                              Коментар

                              Working...
                              X