Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

гуми фиренца

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    гуми фиренца

    здравейте,искам да ви попитам,някой чувал ли е нещо за тази марка гуми,Фиренцатрябват ми 215/45/17за този размер ми дават доста добра ценадругите,които са пак с добра цена са Спортиваза Фиренца изчетох доста неща и естествено много доволни и много не доволни

    #2
    Китайска му работа , ама за тези пари по-хубави няма да намериш
    Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

    Коментар


      #3
      и аз така си мислянай вероятно ще взема тях

      Коментар


        #4
        Re: гуми фиренца

        vda написа:
        здравейте,искам да ви попитам,някой чувал ли е нещо за тази марка гуми,Фиренцатрябват ми 215/45/17за този размер ми дават доста добра ценадругите,които са пак с добра цена са Спортиваза Фиренца изчетох доста неща и естествено много доволни и много не доволни
        ако ми разгледаш темата за Типото, ще забележиш две такива гуми които карам за задни, а и понесоха як тормоз без никакви проблеми
        sigpic
        Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
        475HP 11,5/1,9/191
        YouTube

        Коментар


          #5
          vda написа:
          и аз така си мислянай вероятно ще взема тях
          колега дай линк,ако имат на гумите да гледаме.

          Коментар


            #6
            vin_d написа:
            ... колега дай линк,ако имат на гумите да гледаме.
            Ей ги, на: http://www.margel.info/lang_bg/tire.php?id=673
            Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

            Коментар


              #7
              само да споделя,че взех гумите и съм супер доволен,поне за сегаминалата седмица ходих до Копривщица,след като издържаха това трасе,значи са страхотни,не знам дали някой знае за този път???само ще кажа ,че това не може да се нарече път,дупка до дупка.......

              Коментар


                #8
                И аз съм им хвърли едно око, че ме кефи и шарката. Как се държат в завои?

                Коментар


                  #9
                  аз не съм голям разбирач,но мисля че са ок.ако имаш предвид ,дали поднасят в завой,мисля че не.имай в предвид ,че аз не карам много бърз.ако някой има впечатления ,нека сподели

                  Коментар


                    #10
                    Аз си взех 195/55/15 и съм мн.доволен.Около 3000км.ги карам, ина сухо и намокро се държат добре.Общо взето Мариика е стабилна.
                    tabe 1.9JTD-105 HLX

                    Коментар


                      #11
                      vda написа:
                      само да споделя,че взех гумите и съм супер доволен,поне за сегаминалата седмица ходих до Копривщица,след като издържаха това трасе,значи са страхотни,не знам дали някой знае за този път???само ще кажа ,че това не може да се нарече път,дупка до дупка.......
                      аз го знам много добре, има и по -лошоразликата при евтините китайски и нормалните гуми е, поне според мен, че при мокро много се пързалят тези китайските. не да аквапланират, защото си имат грайфер, но сместта им е кофти и като натиснеш леко спирачка и веднага блокира колелото, а се влааааааааааааааааачи и колата не ще да спре. е, не е толкова фрапантна раликата, но се усеща
                      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                      Fiat Bravo'97 1,6 16v
                      Fiat Tempra'91 1,6 mono

                      Коментар


                        #12
                        http://www.tyretest.com/pkw_sommerre..._08/index.html Тестове
                        Marea Weekend HLX Jtd 110

                        oO(_)____////____(_)Oo

                        Коментар

                        Working...
                        X