Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

за катализатора

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    за катализатора

    има ли смисал да си махам катализатора на фиата???Ще има ли някаква полза и ако "да"как се маха по то4но,каде е разположен...???!! благодаря ви предварително

    #2
    Re: за катализатора

    mirkooo написа:
    има ли смисал да си махам катализатора на фиата???Ще има ли някаква полза и ако "да"как се маха по то4но,каде е разположен...???!! благодаря ви предварително
    Смисъл има само ако е запушен. Иначе се намира преди средното гърне, сиреч след колекторите...
    FIAT BRAVO 1.6 16V

    Коментар


      #3
      Re: за катализатора

      mirkooo написа:
      има ли смисал да си махам катализатора на фиата???Ще има ли някаква полза и ако "да"как се маха по то4но,каде е разположен...???!! благодаря ви предварително
      Като натиснеш бутон "Търсене" и напишеш в полето "катализатор", стават чудеса http://www.fiat-bg.org/forum/viewtop...E7%E0%F2%EE%F0

      Коментар


        #4
        да да знам какво става но кьсно ги видях!!!!!!!!!!!

        Коментар


          #5
          mirkooo написа:
          да да знам какво става но кьсно ги видях!!!!!!!!!!!
          Е нищо де, аз нарочно, да ме почерпиш после

          Коментар


            #6
            me_to_u- ти имаш SEAT и си от Варна нали?ами познаваш ли слу4аино един от Бургас с зелен Голф 2,защото тои ми е разправял за сеат от варна

            Коментар


              #7
              mirkooo написа:
              me_to_u- ти имаш SEAT и си от Варна нали?ами познаваш ли слу4аино един от Бургас с зелен Голф 2,защото тои ми е разправял за сеат от варна
              Хм, от Варна съм, Сеат имах, предната ми кола, много и се кефих! Имам няколко приятели от Бургас, ама за Голф 2 не се сещам Може да става въпрос за този, на когото я продадох лятото. Ей я на-
              Прикачени файлове

              Коментар


                #8
                ммм не да ти кажа маи не си този за които си мисля "sorry"

                Коментар

                Working...
                X