Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анти - радар

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Анти - радар

    Писна ми да се разправям с разни дето постоянно дебнат из храсталаците.Някой знае ли кое е най - доброто решение за избор на антирадар като цена - качество.Днес гледах на Илиенци руски по 35 лв и Кобра от 100 до 600 лв.Някой има ли опит?
    Alfa 156 2.0 TS
    Alfa 156 20VTurbo
    Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
    Locost TF1 3.0V6

    #2
    Народното събрание уж прие закон, с който се забранява на кукерите да дебнат в храстчета и засади... беше миналата седмица, т.е. до края на др. тази седмица трябва да влезе в сила като го пуснат в Държавен вестник. Майтапя се... то ясно, че те пак ще си се крият... иначе не знам; нямам опит с антирадарите... но ми е интересно някой да сподели има ли "афект" от таз джаджа...
    Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
    --- в сърцето завинаги... ---
    Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

    Коментар


      #3
      http://www.tuning.bg/forum/viewtopic...0%E4%E0%F0На тези линкове можеш да прочетеш доста мнения Моят опит, имах като ученик един руски на първата ми кола. Сега имам един Whisler май му е марката.Купих го преди 3 години и го ’’внедрих’’при лампите за четене и тази при,която свети при отворена врата.Незнам как се казват,тея на тавана.Та сега не се вижда,само му изкарах светодиодите и копчето за филтъра да се натиска.Така никой не го привлича да краде,пък и хората в синьо не се заяждат. Този ми върши абсолутно същата работа като руския. Супер полезно нещо според мен! Доста пъти ме е ’’спасявал’’,защото повечето ченгета са мързеливи и оставят радара да си работи постоянно.

      Коментар


        #4
        От руския съм много доволен. В сравнение преди това имах BELL за 3 пъти повече пари и много се смущаваше в градска среда, докато при "братския" сега не е така.

        Коментар


          #5
          Не си взимай,ще си докараш повече ядове . .Братовчет ми е полицай ,и ми каза че полицайите имат радари ,който се смущават от анти радари,и куките ваеднага ще разберат че си с анти радар и ще те спрът.И отиваш на 2 акта,превишена скорост и акт за анти радара ,а по закон имат право да ти го вземат.
          FIAT TIPO 1,6

          Коментар


            #6
            хех... т’ва сериозно ли е незаконо? Намправо ще умра от смях! А в миналия или по-миналия Метро каталог на първа страница бяха изтипосали някакъв антирадар на промоция....
            Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
            --- в сърцето завинаги... ---
            Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

            Коментар


              #7
              Ами не гледаи каталога на метро,ами погледни правилника .Всякакви устройства ,който смощатават радарите са ЗАБРАНЕНИ .Те са забранени за употреба ,но не и за продажба
              FIAT TIPO 1,6

              Коментар


                #8
                http://alfaromeo-bg.com/forum/viewtopic.php?t=1501 Тука има доста добра темичка за антирадарите и там е обяснено доста добре
                Lancia Lybra 2.4 JTD
                Fiat Punto MK2 1.2 16V Sporting
                Fiat Punto MK2 1.2 16V

                Коментар


                  #9

                  Коментар


                    #10
                    Абе темата се казва анти-радар ,а не радар детектор
                    FIAT TIPO 1,6

                    Коментар


                      #11
                      А може ли да ми даде някой повече инфо за тея радар-детектори?Как работат ,как се ползват и е такива ,че ме заинтригува
                      FIAT TIPO 1,6

                      Коментар


                        #12
                        Ами май че вече е офтопик...Погледни на http://auto.howstuffworks.com/radar-detector.htm или ако искаш да си купиш покритиеhttp://www.radar-detectors.com/produ...ngs/veil.aspи да намацаш цялата кола! Най-добре обаче един компакт диск на предния джам! ’’Стелт’’-овете са целите в ЦД-та облепени!

                        Коментар


                          #13
                          Утре ще ходя да си взема от руските, че ми писна вече....
                          Alfa 156 2.0 TS
                          Alfa 156 20VTurbo
                          Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
                          Locost TF1 3.0V6

                          Коментар


                            #14
                            Убедил съм се че мръсниците пускат радара преди да ти махнат с палката и няма за кога да намаляш като вече си изгорял.

                            Коментар


                              #15
                              Аз доколкото съм запознат има два начина да те прецакат-1-во с радар тип ’’Пистолет’’(така са широко популярни ) като при този случай анти-радара ти(или радар-детектора по точно) ще изквичи веднъж, късно ще е вече,2-ри начин ако не ги мързи хората в синьо и не остават радара включен, а само пускат еднократен сигнал.Тук пак ще изпищи веднъж радар-детектора,ама...Общо взето те спасява само когато радара е оставен вкл. и ченгетата чакат да уздаде звук за превишена скорост,тогава имаш време да реагираш. Зависи от ченгетата и населеното място. Ама тенденцията май е все повече да не ги мързи...

                              Коментар

                              Working...
                              X