Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

части за Темпра 2.0. i.e.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    части за Темпра 2.0. i.e.

    темпрата я знаете, мойта си е. има газова уредба, ел всичко, син металик е, дигитално табло, върви и на бензин перфектно. Всичко се продава! Не се сещам друго какво да напиша, слагам линк към 1 тема дето има снимки докато кача в тази. Карах я близо две години и към 30 000 км така, че имам представа кои части съм сменил и кои в какво състояние са! Ако искате нещо - пишете тук, на ЛС или по тел. 0889 297 358 имам и глобул 089 55 89 109

    #2

    Коментар


      #3
      Интересувам се от шибидаха.Ако не ти е проблем можеш ли да го снимаш или ми кажи с какво отваряне е с ръчка която се върти или само се вдига нагоре ?
      TEMPRA 1.6 i.e. SX

      Коментар


        #4
        andrew написа:
        Интересувам се от шибидаха.Ако не ти е проблем можеш ли да го снимаш или ми кажи с какво отваряне е с ръчка която се върти или само се вдига нагоре ?
        Здрасти, колега! Шибидаха се отваря целия назад, също така от затворено положение се дига и нагоре. Много е удобно за дълъг път. Шибидаха е електрически - няма никакви ръчки. Всичко е с копче.

        Коментар


          #5
          Не ми върши работа електрически но мерси все пак
          TEMPRA 1.6 i.e. SX

          Коментар


            #6
            Re: части за Темпра 2.0. i.e.

            защо на части колега? не е ли в движение ? цяла колко струва? има ли климатик и т.н. ?

            Коментар

            Working...
            X