Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пръстени на километража

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пръстени на километража

    Ето как изглежда километраж на браво с алуминеви пръстени...И как се прикрепя те
    Прикачени файлове
    FIAT BRAVO 1.6 16V

    #2
    продължение...
    Прикачени файлове
    FIAT BRAVO 1.6 16V

    Коментар


      #3
      брато аре де заинтигува ме пак нищо не показваш дай да видим ка изглейда
      Fiat Bravo 1.9 TD100

      Коментар


        #4
        е извинявай чвно тъкмо си поствал снимките а да те питам тва изглежда добре но няма ли да е още по яко с бял километраж?
        Fiat Bravo 1.9 TD100

        Коментар


          #5
          черно е супер с пръстените само да си сложил бели ... ако пък и се похвалиш отде бодна пръстените цена няма да имаш
          Madness Motorsport
          (\__/)
          (='.'=) This is Bunny. Copy and paste bunny into your
          (")_(") signature to help him gain world domination.

          Коментар


            #6
            От къде и за колко ги зе,макарче имам съмнения че ако си сложа и аз с тоя карбон и белите ми километражи ще стане голема цигания
            _______________________________________
            0885261834

            Коментар


              #7
              еми аз съм в Германия и по ибей ги набарах.15евро с пращането Само малко се ядосах, че на километража и оборотомера няма отдолу алуминий а само дъги...но и така е добре де...твоа е , защото не са кръгли километражите
              FIAT BRAVO 1.6 16V

              Коментар


                #8
                И аз поръчах от armaturenringe.de в И-бей Ама нямат акции и само на софорткауф! Yellow_Flash_Colorz_PDT_46 а за моята кола са по 24 еуро за комплект за километража и на парното. При мен нищо не се разглобява, само залепваш
                Прикачени файлове

                Коментар


                  #9
                  Ей при тебе ще стане страшно. Ако и аз намеря цели, където и км и боротомера са цели ще си взема...въпреки че и така не е лошо ...Един съвет. И ти ако искаш ги залепи с двуатрнен скоч, че ако решиш да ги махаш...ще стане..А тоя скоч дето го вщех е за сакачалки за баня :P и издуржа до 1 кг...доста здраво стана..
                  FIAT BRAVO 1.6 16V

                  Коментар


                    #10
                    ми то хубу,ама някой няма ли идея от какво могат да се направят тези пръстени ??? стругар дали ще ми сварши работаа

                    Коментар

                    Working...
                    X