Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съвет за евтини гуми в Пловдив

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Съвет за евтини гуми в Пловдив

    Здарвейте,Вчера майстора ми каза, че трябва да се сменят предните две гуми и да се балансират, мисля че спецификациите, които спомена бяха 150/70/13, но може и да се лъжа. Питането ми е това, от къде да намеря възможно най-евтините нови гуми и евентуално колко пари да си приготвя, включае и смяната. От Пловдив съм.Благодаря!
    Fiat Punto, 1,2 cc, 1997, но нищо не разбирам от автомобили

    #2
    Нови или втора употреба?

    Коментар


      #3
      Не зная къде се да търся втора употреба ... за съжаление нищо не разбирам от автомобили .... ако ме насочите по-добре втора употреба разбира се
      Fiat Punto, 1,2 cc, 1997, но нищо не разбирам от автомобили

      Коментар


        #4
        Re: Съвет за евтини гуми в Пловдив

        scrolllock написа:
        Здарвейте,Вчера майстора ми каза, че трябва да се сменят предните две гуми и да се балансират, мисля че спецификациите, които спомена бяха 150/70/13, но може и да се лъжа. Питането ми е това, от къде да намеря възможно най-евтините нови гуми и евентуално колко пари да си приготвя, включае и смяната. От Пловдив съм.Благодаря!
        Място от където да си купиш нови гуми: http://trayal-bg.eu/Distributors.htmlТова е най-евтината нова гума известна на мен (155/70 TR13 - 45.42лв.): http://trayal-bg.eu/Promotions.html
        Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

        Коментар


          #5
          Зад Евридей в тракия име едни подземни гаражи. На входа им има гумаджия с доста огромен избор от гуми.

          Коментар


            #6
            Благодаря ти, за инфото дано работят в събота да взема двечки :D
            Fiat Punto, 1,2 cc, 1997, но нищо не разбирам от автомобили

            Коментар


              #7
              Има една гумаджийница след Бриколаж посока Тракия. След светофара точно след десния завой тя е в ляво. Пише Мишилин на нея. От там си купих и лените и зимните. Добра отстъпка ми направиха. Моите са 195/50/15. В събота работят. Летните ги сложиш миналата събота.

              Коментар


                #8
                Темата е малко старичка ни и моя проблем е същия Днес след много обикаляне неможах да си намеря евтини гуми !Най-евтините които ми предложиха бяха 90лв Търсих представителите на траял на бул "източен" но на посочения адрес няма нищо Ако знаете къде са се преместили или откъде да си купя евтини нови гуми моля кажете ! Размера на джантата е 15 цола - ширината може да е 185, 195,205 а височината от 55 до 65 все става като цена и за 4-те гуми не повече от 280 лв И гумите да са летни ! Вече 11г карам и досега зимна гума не съм слагал и нямам никакви проблеми
                LANCIA KAPPA 2.4 TDS 1996g.

                Коментар


                  #9
                  д

                  90 лева за зимна 15-ка не са много ако включва и монтажа
                  Nissan Primera 1.6 16v P11
                  ex.Fiat Bravo 1.6 16v

                  Коментар


                    #10
                    Re: д

                    kantarev написа:
                    90 лева за зимна 15-ка не са много ако включва и монтажа
                    Е то проблема е че навсякъде предлагат само зимни гуми и промоцийте пак са за зимни гуми а аз искам летни ! 84лв ми предложиха зимна гума с монтажа в "Еурокатена" на бул."Бългаия" след ЕКО като идваш от рогошко шосе Ама аз искам летни и обадиха едни цени
                    LANCIA KAPPA 2.4 TDS 1996g.

                    Коментар


                      #11
                      Re: д

                      maxuel82 написа:
                      kantarev написа:
                      90 лева за зимна 15-ка не са много ако включва и монтажа
                      Е то проблема е че навсякъде предлагат само зимни гуми и промоцийте пак са за зимни гуми а аз искам летни ! 84лв ми предложиха зимна гума с монтажа в "Еурокатена" на бул."Бългаия" след ЕКО като идваш от рогошко шосе Ама аз искам летни и обадиха едни цени
                      Имаш ЛС
                      Nissan Primera 1.6 16v P11
                      ex.Fiat Bravo 1.6 16v

                      Коментар


                        #12
                        Airfan написа:
                        Зад Евридей в тракия име едни подземни гаражи. На входа им има гумаджия с доста огромен избор от гуми.
                        И аз от този си взимам, и Николай и сме доволни
                        Punto Sporting 1.2 16V 85 h.p. - ex, but first in my heart
                        AudiLina A3 1.8 20V 125 h.p. - NOW DRIVING

                        Коментар


                          #13
                          mims написа:
                          Airfan написа:
                          Зад Евридей в тракия име едни подземни гаражи. На входа им има гумаджия с доста огромен избор от гуми.
                          И аз от този си взимам, и Николай и сме доволни
                          Аз имам гараж там и собственика познавам, но вече не карам с гуми втора употреба. Иначе човека има хубави гуми.

                          Коментар


                            #14
                            Ходих дотам и имаше гуми обаче втора употреба и то за по 45-50лв. а аз искам нови !Купих си Корморан летни за 75лв бройката чисто нови от "ДИАНА"
                            LANCIA KAPPA 2.4 TDS 1996g.

                            Коментар


                              #15
                              Колега maxuel82 да те питам при Иван в "Еурокатената" на бул."Бългаия" никаква оферта ли не ти направихапри тях има sportiva пак на същата цена ,а и виждам че от "ДИАНА" си ги вземал на изплащане или кеш
                              FIAT BRAVA_ELX 1.6 16V 103HP 97

                              Коментар

                              Working...
                              X