Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Фиат Пунто Спортинг 90, 96г. - ПРОДАДЕНО

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Фиат Пунто Спортинг 90, 96г. - ПРОДАДЕНО

    Фиат Пунто Спортинг 90 Година на производство - Ноември 1996г. Двигател - 1,6 MPI Мощност - 88 кс Врати - 3 врати 131 000 км - това е показанието на километража дали са реални един господ знае... Климатик Ел.стъкла Airbag на волана Халогени Тъмно сив металик Регулиране на волана по височина Регулиране на шофьорската седалка по височина + надуване на облегалката CD MP3 Sony + пълен комплект колони (предни пищялки от Ауди, на вратите - Sony XPlod 3-лентови, тапицирана кора с две елипси Alpine, туба Blaupunkt + усилвател Blaupunkt Газови амортесьори Спортно гърне - ново Сменена генерация Нов акумулатор 15" алуминиеви джанти с гуми купени пролетта на 2008 14" железни със зимни гуми на един сезон Цена - 2 800 лв Колата има външни (леко хлътнал калник) и вътрешни забележки (скъсана шофьорска седалка), но технически е ок. Колата беше собственост на колегата Виктор. Аз я купих в началото на годината. Причината за продажбата - покупка на нов автомобил и вече ми е излишна. Сменено по колата през последните два месеца: ремонт на задно окачване (сменени са 4-те тампона на задния мост с нови Пирели, нови ремонтни комплекти на задните носачи от двете страни, нови задни лагери-главини, нови задни накладки, нови задни барабани, нови спирачни цилиндърчета 2 бр.); ремонт на предно окачване (сменени предни носачи - 2 бр. нови, външни накрайници - 2 бр. нови, предни дискове 2 бр. нови, предни накладки - нови, лагер на дясно колело - нов, тампони на стабилизиращата щанга - 4 бр. нови). Реглаж на преден мост - направен. Сменено задно гърне със ново спортно - италианско. Сменена бензинова помпа - с нова. Обща стойност на ремонтите - около 1000лв. Пазя си фактурите и бележките за частите и ремонтите. Цена 2 800лв. - подлежи на коментар при сериозен интерес.
    Прикачени файлове

    #2
    няма обратна връзка? Няма интерес...

    Коментар


      #3

      Коментар


        #4
        Buch написа:
        няма обратна връзка? Няма интерес...
        един фр продава същото пунто .. с двд тв , джанти манти , окачванията му , без никакви забележки за 3500-3600 и никой не го оцени .. и накрая реши да си го пази и ся ще го прави тупалка .. така че никой не оценява перфектните коли търсят боклуци по 2000лв и накрая вкарат и повече в ремонти така че не свалай от цената , по добре почакай все ще се намери някой да го вземе .. не прави подаръци на никой успех с продажбата

        Коментар


          #5
          GT_turbo_ написа:
          Buch написа:
          няма обратна връзка? Няма интерес...
          един фр продава същото пунто .. с двд тв , джанти манти , окачванията му , без никакви забележки за 3500-3600 и никой не го оцени .. и накрая реши да си го пази и ся ще го прави тупалка .. така че никой не оценява перфектните коли търсят боклуци по 2000лв и накрая вкарат и повече в ремонти така че не свалай от цената , по добре почакай все ще се намери някой да го вземе .. не прави подаръци на никой успех с продажбата
          Прав си колега Аз продължавам да си го карам и да си го стягам (предстои смяна на масло и консумативи другата седмица). Ще отстраня и дефектите по салона. Колата си е добра за годините и върви доста прилично. Но имам вече повече коли отколкото ми трябват . Продавам и една много запазена стара Астра 92г., която я караше жена ми и още едно Пунто което е на баща ми, но с него не бързам защото е 1,1 и за града е перфектно....ще кача снимки и на него скоро

          Коментар


            #6

            Коментар


              #7
              нова цена 2 600лв.

              Коментар


                #8
                колего до 2600 слезе предполагам че още 300 на доло и може да се заинтересува някой ....

                Коментар


                  #9
                  durex_a написа:
                  колего до 2600 слезе предполагам че още 300 на доло и може да се заинтересува някой ....
                  Благодаря за мнението колега . Писал съм, че цената се коментира и може да се коригира при оглад на място

                  Коментар


                    #10
                    с молба до модераторите да прехвърлят темата в раздел продажба/автомобил

                    Коментар


                      #11
                      готов

                      Коментар


                        #12
                        1115 написа:
                        готов
                        благодаря колата се продава още - нова цена 2 500 лв.

                        Коментар


                          #13
                          само цената ли е причината за липса на интерес нова ЦЕНА тогава 2 400

                          Коментар


                            #14
                            и какво сега........ и да свалям още от цената никой не го интересува Алтернативите нататък са: разфасовка и на части или "подарък".......

                            Коментар


                              #15
                              Последна цена - 2 300 повече няма да свалям. Ако има желаещи - има ако не здраве да е...

                              Коментар

                              Working...
                              X