Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ХОНДА ПРЕЛЮД 2.0 типтроник - НОВА ЦЕНА, нов внос от Германия

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ХОНДА ПРЕЛЮД 2.0 типтроник - НОВА ЦЕНА, нов внос от Германия

    Продава се:Марка:ХондаМодел:ПрелюдДвигател:2.0 бензин (F20A4) - 133кс.Трансмисия: Автоматична с типтроникДата на производство: 06.1997Пробег: 195000км (но не е проблем да станат 125000 )Цвят: син металикЕкстри: ABS, 2бр. airbag, 16 цолови джанти OZ, ел.стъкла, ел.огледала, ел. стъклен шибедах, ел.регулируеми фарове, подлакътник, серво управление, централно заключване, имобилайзер, стерео и др.Други: Колата я докараха вчера (04.04.2009г.) мои приятели на самоход от Германия (Нюрнберг), където е закупена от първи собстеник. Месец ноември 2008г. е минала техн. преглед (TUV). Има редовно попълвана сервизна книжка, ръководства и фактури за последните обслужвания. Аудиото е с JVC MP3 плеър и някакви филтри и тн под задната кора. Налични са 3бр. ключове + 1бр. червен ключ. Вече е сключена ГО за България. Салона е супер запазен и чист - тези дни ще има снимки.Забележки: Има люспи по предното стъкло и е натиснат леко задния капак.Цена: 5800лвЧудесен и стегнат автомобил - минах почти 400км с него този уикенд и съм очарован. Автоматикът е перфектен и много балансиран, а в типтроник режим пълни мноооого добре оборотомера и наказва лошо бюджетните "бегачки" (и не само). :D Колата хваща окото, а особено ме радваха погледите на колегите със Сивици. Налична е за огледи в София. За колегите от провинцията може да наснимам повече детаили, които ги интересуват. Ако някой се интересува VINа може да се види на снимката на големия талон.За повече инфо на ЛС или на телефони:0877145655 и 0899552579 Огнян Петров

    #2
    Интериорни снимки

    Ето и обещаните интериорни снимки:Забавих снимките на интериора с идеята да мина една прахосмукачка, но за съжаление не ми остава никакво време. Все пак се реших да го наснимам, за да имате някаква представа. Когато пристигна от Германия колата си беше чиста, но това е резулатът след ден и половина каране по "чистите" родни пътища. Колата е със сини пружини и стъпва много добре на пътя при висока скорост. Технически е супер - има дребни забележки по боята, но е без ръжди и удари.

    Коментар


      #3
      ъп

      Коментар

      Working...
      X