Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

проблем със запалителната уредба

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    проблем със запалителната уредба

    като се намокри дори съвсем малко мотора и изгасва и трябва да се чака моне 20 минути и след това да се запали и то само на бензин,на газ неможе.Като делкото е сухо и вътре и отвънка Къде да търся проблема в делкото или някъде другадеВече мисля 4е тая газ е само набутване.

    #2
    Re: проблем със запалителната уредба

    pugsy написа:
    като се намокри дори съвсем малко мотора и изгасва и трябва да се чака моне 20 минути и след това да се запали и то само на бензин,на газ неможе.Като делкото е сухо и вътре и отвънка Къде да търся проблема в делкото или някъде другаде evil:
    Най-вероятно в кабелите !!!Успех !
    Ex. Grande Punto Driver

    Коментар


      #3
      И аз имах твоя проблем.Смених кабелите,и всичко се оправи,купих някакви американски и сега е чакмак направо .Кабелите са ми някакви американски,и много съм доволен.Пробвай и успех
      FIAT TIPO 1,6

      Коментар


        #4
        свещи,кабели,дистрибуторна капачка,палец,бобина са чисто нови и все си гасне като се намокри

        Коментар


          #5
          Re:Запалителна с-ма...

          pugsy написа:
          свещи,кабели,дистрибуторна капачка,палец,бобина са чисто нови и все си гасне като се намокри
          А как е комутатора и конектора към него ?
          Ex. Grande Punto Driver

          Коментар


            #6
            при мен е по собена работата запалването е уно 1.1 с чукче и тиристорно запалване и двете са нови.А и като я изфорсирам почва да забива на 7000

            Коментар

            Working...
            X