Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Добавка STOP OIL LEAK ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Добавка STOP OIL LEAK ?

    Онзи ден видях в кауфланд такава добавка , пише че спирало течовете на масло , Та на мен ми капе от семеринга на коляновия вал и гарнитурата на капака 3 пъти е сменям и пак си е омаслено . Някой ползвал ли е такова нещо и има ли е ефект или страничен ефект ? Да знам дали да го ползвам , не ми се дават 120 лв за няколко капки дето капят като спра а пък като го правя ще направя и съединителя поне нещо , няма да си играя само на свали ми качи ми

    #2
    може да ти помогне, но няма да ти навреди, аз слагах добавка за спиране на теч от семерина на коляновия вал, но не ми помогна, исках да разбера ако сложа друга на феном, която ми казаха че била по ефикасна и до 70%надувала семерингите, дали ще има лошо възвейстие от двете смесени заедно -бях пуснал такава темаПробвай дано имаш късмет, но гледай тази към която си се насочил дали е пред смяна на масло или можеш да я слагаш и след като си го сменилАко се сетиш пиши като минеш 500-600км тогава вече трябва да има ефект ако изобщо стане-УСПЕХ
    фиат мареа 2.4тд
    опел фронтера

    Коментар


      #3


      ми аз си мисля че ще е нещо като това за антифриза дето се сипва ? запущва и тва е незнам непомня на коя марка беше тва дето го гледах валволин май беше ще излъжа аз след 3 000 км трябва да сменям маслото и може да му сипя сега да видя и ако спре хубаво ако не ще сменям семеринга и тва е ко да се прай

      Коментар


        #4
        колега лики моли има такава добавка и доста добра и подобрява работата на двигателя
        Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

        Коментар

        Working...
        X