Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам ляти джанти+Бонус ПРОДАДЕНИ

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам ляти джанти+Бонус ПРОДАДЕНИ

    Продавам ляти джанти за Renault Clio 6x14-60.1-4/100 ET33. Цена:230лв за 4-те.Джантите са в Пловдив.Е-mail:krasimg@abv.bg, GSM:0886935084Ето и малко снимки:http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1....JPGМалко повече ИНФО :джантите са прахово боядисани в светъл цвят,сивеят,но не е металик,нямат капачки.Получих ги за колата на жена ми,но 1месец преди това купихме нови гуми 165х65х14,а както писах по горе стоят добре на по голяма гума,на тези малко подгъват бордовете.Не мога да си позволя нови гуми в момента за тях. Бонус към джантите:1.Гума FIRESTONE 185/65/14,около 4-5мм грайфер-1бр2.Крик за кола от AUDI.3.Акумулатор Alfa Romeo-12V/6Ah/380A-свален е от предишната ми кола преди 6месеца.До последно работеше добре,а сега-не мога да гарантирам.P.S.Не си разчиствам гаража,малко позакъсах с парите.

    #2
    re

    Колега пробвал ли си дали стават за браво, дали няма да опират в апаратите. Ако можеш пробвай на някое Браво и ми пусни снимка да видя как седят. Имам интерес.
    Samolet4eto mi - Fiat Bravo GT 1.8 16v 113hp, Fofos 1
    Family car - Fiat Stilo SW 1.9 JTD 2003g 115hp

    Коментар


      #3
      Re: re

      Bravogt_18 написа:
      Колега пробвал ли си дали стават за браво, дали няма да опират в апаратите. Ако можеш пробвай на някое Браво и ми пусни снимка да видя как седят. Имам интерес.
      Колега,не съм пробвал и не знам дали стават .Честно казано малко се затруднявам да намеря къде да ги пробвам на БРАВО.Най-добре е да провериш какви точно джанти стават за твоята кола-Централен отвор,ЕТ,Размер,Разстояние м/у болтовете P.C.D.Ако си от Пловдив или наблизо е най лесният начин-идваш,пробваш и всичко е ОК. :D

      Коментар

      Working...
      X