Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

продавам фиат купе 1.8 16V 131 к.с.

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    продавам фиат купе 1.8 16V 131 к.с.

    продавам Фиат Купеколата е произведена и е модел 1999г.с новият двигател, който има променлива дължина на смукателните колекториколата има всички нормални екстри за моделаавтоматичен климатик, централно заключване, електрически стъкла, електрически огледала, хидравлика на волана, електрически регулируеми огледала, лети джанти 15-кикато екстри има кожен салондопълнително колата е с спортни пружини Eibach, спортни педали, крушки блу вижън на филипс, някой си е играл да боядисва спирачните апарати червениколата има следните преимущества:сменени са ангренажен ремък, обтяжна и паразитна ролка, водна помпа, свещи, предни и задни спирачни дискове и накладкиспоред мен са сменяни и предните карета, също така предните и задните амортесьори изглеждат като чисто новиобута е с чисто нови спортни гуми Goodyear Eagle F1недостатъцитеколата е натисната отпред в дясно на предният капакпри сегашните цени на автомобилите мисля, че цената от 4700 лева е разумнателефон за въпроси 0889217818съжалявам за снимките, утре ще се постарая да ги направя с фотоапарат
    Прикачени файлове

    #2


    Благодаря Колега, утре ще препратя инфото към колегата (вече бивш, от днес напуснах) от работата. Ако той прояви интерес ще ти звънне Иначе според мен, колицата е добра, по това което си описал...палиш и караш)))
    Ex - Fiat BRAVA 1,6 16V 103ph
    Now - Fiat PALIO 1,9 JTD 80ph

    Коментар


      #3
      нагоре

      Коментар


        #4
        защо никой не е казал, че цената е сбърканадобавих, нови по хубави снимкии цената е като тази в мобиле-то

        Коментар


          #5
          :D

          Коментар


            #6
            Коелга силно се интересувам от автомобила, но кажи реалната цена, че и така не я разбрах, както и къде мога да видя автомобила и кога?
            EX FIAT BRAVO 1.8 GT 97' - първата любов
            http://www.youtube.com/watch?v=Fza5pPlBOoo

            Коментар


              #7
              цената е 4700 лева

              Коментар


                #8
                колата е продадена

                Коментар

                Working...
                X