Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос относно пътуване до Виена

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос относно пътуване до Виена

    Ако може някой да ми даде информация за пътни такси (винетки), хотели, места за хапване и цена на дизела. Ще пътувам след две седмици до Виена, като смятам да нощувам една вечер в Будабеща, а после да мина и през Братислава. Та някой ако знае някое евтино хотелче може да сподели. Казаха ми че братята сърби били намалили пътните такси, но за какво точно иде реч. Благодаря предварително

    #2
    Доколкото знам, в Сърбия имаш такси за магисттралите, а за Унгария мисля, че беше с винетка.

    Коментар


      #3
      Незнам дали са ги намалили :D , те по принцип ги увеличават.За Сърбия ти трябват 25+/- евро само за винетни такси.Ниш-Беуград-1050динара беше,и после още на две места се плаща по 400д. За Унгария винетка 6.50-7евро мисля,че е вълидна за 10 дена.За Австрия също винетка 7-8 евро за 10 дена.Пълниш до горе в Бг. после накрая на Сърбия(там горивото е малко по евтино от Бг.)фулираш и си готов.Но можеш и през Румъния да минеш,там е само с една винетка като при нас.
      Marea Weekend-1.9 Jtd-Elx-2000

      Коментар


        #4
        Във Виена мога да ти препоръчам:Artis Hotel 3* , near centarcena na staia za dvama na vecher + zakuska - 61 Eurohttp://www.artis-hotels.at/en/artis_hotel_wien_rennweg/home/index.htmlМного близо до центъра, прилични кръчми наоколо. В Сърбия наистина бяха по ниски таксите - говоря за Март 2009!Внимавай да не пропуснеш да си купиш винетка за Унгария още на границата!
        F31 BMW 320d

        Коментар

        Working...
        X