Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам орег. касетофон на Браво СНИМКИ модел: AD 182M

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам орег. касетофон на Браво СНИМКИ модел: AD 182M

    ЗдравейтеНа един приятел му сложих ЦД- на Бравото и сега този касетофон си остана без работа....Някой ако му трябва да свирка.Ето и реални снимки:От Първомай съм за др. градове може и с куриерЗа връзка:0898765126 или на ЛСЦЕНА: 50лв
    >>JDM<<

    #2
    Re: Продавам орег. касетофон на Браво СНИМКИ модел: AD 182M

    rollin написа:
    ЗдравейтеНа един приятел му сложих ЦД- на Бравото и сега този касетофон си остана без работа....Някой ако му трябва да свирка.Ето и реални снимки:От Първомай съм за др. градове може и с куриерЗа връзка:0898765126 или на ЛСЦЕНА: 50лв
    Колега извинявай за спама ама аз съм със същия касетофон и не мога да намеря от къде да сверя тъпият часовник , ако можеш да ми помогнеш ще съм ти благодарен Иначе касетофончето мен си ме кефи и не бих го заменил за CD, развалям си дизайна а аз държа на него .Хайде някой който е като мен и си е купил бравото със CD, а го дразни как седи да го купува Поздрави и отново сори за спама

    Коментар


      #3
      Re: Продавам орег. касетофон на Браво СНИМКИ модел: AD 182M

      coko написа:
      Колега извинявай за спама ама аз съм със същия касетофон и не мога да намеря от къде да сверя тъпият часовник , ако можеш да ми помогнеш ще съм ти благодарен Иначе касетофончето мен си ме кефи и не бих го заменил за CD, развалям си дизайна а аз държа на него .
      Ако не се лъжа когато е изключен и показва само часовник задържаш някое от дясните бутончета (BN или TP) и ти излиза менюто за часовника и съответно от бутоните 2 и 3 нагласяш час а от 4 и 5 нагласяш минутите.

      Коментар


        #4
        За съжаление не е от там .П.П пак се извинявам че обърнахме темата.

        Коментар


          #5
          давам 20 лв. - ако имаш път към Пд - пиши Лс,ако не - , значи не

          Коментар


            #6
            Re: Продавам орег. касетофон на Браво СНИМКИ модел: AD 182M

            coko написа:
            rollin написа:
            ЗдравейтеНа един приятел му сложих ЦД- на Бравото и сега този касетофон си остана без работа....Някой ако му трябва да свирка.Ето и реални снимки:От Първомай съм за др. градове може и с куриерЗа връзка:0898765126 или на ЛСЦЕНА: 50лв
            Колега извинявай за спама ама аз съм със същия касетофон и не мога да намеря от къде да сверя тъпият часовник , ако можеш да ми помогнеш ще съм ти благодарен Иначе касетофончето мен си ме кефи и не бих го заменил за CD, развалям си дизайна а аз държа на него .Хайде някой който е като мен и си е купил бравото със CD, а го дразни как седи да го купува Поздрави и отново сори за спама
            Колега касетофончето е на мой клиент който си купи ЦД и го остави да се продава....пробвах му всичко и видях че работи безупречно но не съм нагласял часовника...Цената мисля че е писана колко е
            >>JDM<<

            Коментар


              #7
              Продаден
              >>JDM<<

              Коментар

              Working...
              X