Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с перката

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с перката

    Здравейте,Фиатчето започна да вдига температура - стига почти до червения сектор. Парното духа само студено. Видях, че перката не върти. Предполагам, че е датчик, термостат или .... Дайте съвет за сервиз близо до Студ.град/Дървеница, че не мога да е я придвижа много надалече на собствен ход!
    Fiat Brava 1,6 16v 103 к.с. 1997г.

    #2
    А антифриз има ли в казанчето, ако няма - долей, може и вода. Виж дали не изтича отнякъде. Не я карай така, по-добре намери някой да те издърпа до сервиз.
    Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

    Коментар


      #3
      Колега бушона за перката е зад акумолатора под пластмасово капаче трябва да е 40 ампера

      Коментар


        #4
        колега на мен ми беше разтопена една букса която съединява 3 кабела и като я бутнех почваше да се вкл. перката иначе и при мен стигаше до червено незнам как не прегрях двигателя ... разбутай кабелите да не е и при теб проблема от там
        1.6 16v Abarth

        Коментар


          #5
          Re: Проблем с перката

          jsp написа:
          ... Парното духа само студено. Видях, че перката не върти...
          Вода няма или има въздух в системата, затова няма парно и не върти перката.
          Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

          Коментар


            #6
            Благодаря за отгворите. Антифриз си има. Като прегрее започва да избива през капачката.Ще я водя на доктор, само да намеря някой по-близо!
            Fiat Brava 1,6 16v 103 к.с. 1997г.

            Коментар


              #7
              колега не барзи според мен тие направила ваздушна вазглавница трябва да обезваздушиш системата

              Коментар


                #8
                1. Обезвъздуши2. Обезвъздуши И радиаторчето от пробка на маркуча към него. 3. Обезвъздуши още веднъж. 4. Запали и чакай парното.

                Коментар

                Working...
                X