Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

дистанционно за MicroTech

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    дистанционно за MicroTech

    като го гледам това е управление е на централно с дистанцинно,на вид е същото като релето на централното,само където стърчи антенката.някой да има идея къде и как може да му се направи дистанционно

    #2
    BSM мисля че може да ти помогнат в този случай
    Novitec Rosso Passionale 1.9 MultiJet
    Alfa Romeo 156 JTS Selespeed Ti

    Коментар


      #3
      тел-че ще може ли

      Коментар


        #4
        много ми е сложно в момента щото не съм си в офисанай-рано понеделник ще мога тел. да ти даммоеш да ме подсетиш тогава обаче с едно п.м. :Dпринципно всяко едно дистанционно - обикновено или не няма значение(стига да е купено самостоятелно от централа)може да се програмира от централатадемек централата може да ти обучи ново дистанционнодай ми точния модел на тази централка да видя какво мога да измисля до понеделник !
        Novitec Rosso Passionale 1.9 MultiJet
        Alfa Romeo 156 JTS Selespeed Ti

        Коментар


          #5
          Колеги,като говорите за дистанционни имам следния проблем-колата има аларма,но нямам дистанционно за нея/така я купих/Имате ли идея къде мога да си поръчам дистанционни/алармата е Лазер 900/?Благодаря предварително
          Fiat Tempra 1.8 i.e. DOHC SW

          Коментар


            #6
            трябва ми точен модел на тоя Лазер смисъл има на платката сериен и моделен номертрябват ми и дватав повечето случаи обикновено дистанционно може да се "обучи" от централата, стига тя да има такава възможностно не всички са такиваосвен това с фабрични аларми "обикновени" "неща" не бачкат :D
            Novitec Rosso Passionale 1.9 MultiJet
            Alfa Romeo 156 JTS Selespeed Ti

            Коментар

            Working...
            X